Telewizja zawsze była mi bliska. W tę stronę chciałbym pójść

Autor popularnego bloga ma nadzieję na pracę w telewizji. Chciałby się zajmować tematyką show-biznesową, m.in. relacjami z wydarzeń towarzyskich. Nie myśli natomiast o karierze aktorskiej lub w modelingu, głównie z powodu zamiłowania do jedzenia. 

Łukasz Kędzior od 2015 roku jest autorem bloga o tematyce modowej i show-biznesowej, który zyskuje coraz większą popularność. Obecnie na Facebooku lubi go ponad 11 tys. internautów, na Instagramie natomiast blisko 35 tys. Autor twierdzi, że światem gwiazd zainteresował się już jako nastolatek, moda natomiast jest nieodłącznym elementem show-biznesu. Pomysł na założenie bloga narodził się, gdy Łukasz Kędzior pracował w magazynie lifestyle’owym i przeprowadzał wywiady z gwiazdami. Już wówczas wiedział jednak, że jego blog musi się wyróżniać na tle konkurencji, by przebić się na rynku.

– To były długie wywiady, mogłem faktycznie poznać te gwiazdy, złapałem z nimi dobry kontakt, chciałem robić coś wokół tych gwiazd, a moda to coś, co interesowało mnie od dłuższego czasu. Chciałem to połączyć, stąd mój blog, który porusza się w wydarzeniach towarzyskich, ale też wokół mody – mówi bloger agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Autor bloga LukeBook.pl ma jednak konkretną wizję swojej przyszłej kariery zawodowej.

 Telewizja zawsze była blisko mnie, robiłem dość dużo materiałów z wydarzeń towarzyskich, w tę stronę chciałbym pójść – mówi Łukasz Kędzior.

Za polską ikonę stylu bloger uważa Małgorzatę Sochę, która błyskawicznie wróciła do formy po urodzeniu drugiego dziecka. Docenia również stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej, od lat uważanej przez modowych ekspertów za jedną z najlepiej ubranych i stylowych polskich gwiazd. Każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie wzbudza wiele komentarzy – ostatnio po pokazie Dawida Wolińskiego, na którym aktorka zaskoczyła zupełnie nową fryzurą.

 Małgosia trochę zapuściła włosy, grzywka była szeroko komentowana, natomiast Gosia zawsze wygląda świetnie. Lubię rockowy, trochę offowy styl, podoba mi się Londyn, lubię styl Mai Sablewskiej – mówi Łukasz Kędzior.

Bloger miesięcznie publikuje kilkanaście artykułów, bywa również na blisko dwustu imprezach rocznie. W lipcu znalazł jednak czas na krótkie wakacje, które spędził na bardzo lubianej przez gwiazdy greckiej wyspie Mykonos. Jest zachwycony tym miejscem, żałuje jedynie, że w tym roku nie przeżył wakacyjnej miłości.

– Wakacje sprzyjają miłości, jest ciepło, jest słońce, więcej nam się chce, rozbieramy się ze wszystkich kurtek, szalików, czapek, więc możemy inaczej spojrzeć na drugą osobę. Ja cały czas czekam na moją wakacyjną miłość – mówi Łukasz Kędzior.

Previous Z wielką radością czekamy na obchody pierwszej rocznicy
Next Kiedyś miałam kompleksy z powodu tuszy i asymetrii twarzy

Może to Ci się spodoba

Gwiazdy 0 Comments

Sprawa spotów z Maciejem Nowakiem rozśmieszyła mnie i wkurzyła

Zdaniem Jacka Poniedziałka decyzja o wycofaniu spotów z Maciejem Nowakiem jest bzdurna i śmieszna. Aktor twierdzi, że jest to kolejny przykład oszołomstwa, które panuje obecnie w Polsce. Uważa też, że najlepszą obroną jest w tej

Gwiazdy 0 Comments

Najtrudniejszym zadaniem w „Azja Express” była dla mnie rozłąka z córką

„Azja Express” to przygoda, której nie zapomnę do końca życia – mówi prezenterka. Przyznaje jednak, że na udział w podróżniczym reality show trzeba ją było namawiać. Gwiazda wahała się ze względu na

Gwiazdy 0 Comments

Moje marzenia to podróże, więcej czasu i umiejętność odpoczywania

Modelka chce pokazać świat swojemu synowi. Zwiedziła z nim już Kubę i część Ameryki Północnej, jej marzeniem jest wyjazd do Australii. Oprócz podróży gwiazda marzy także o większej ilości czasu wolnego od pracy.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź