Mój największy życiowy sukces to 30-letnie małżeństwo

Mam poczucie, że odniosłem sukces – przyznaje Cezary Żak. Za swoje największe osiągnięcia aktor uważa wieloletnie małżeństwo oraz niesłabnącą popularność wśród polskich widzów. W najbliższym czasie gwiazdor „Miodowych lat” zamierza ponownie zająć się reżyserią spektaklu teatralnego.

Cezary Żak ukończył aktorstwo na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu w 1985 roku. Od tamtego czasu zagrał w kilkudziesięciu filmach, serialach telewizyjnych oraz spektaklach teatralnych. Chętnie udziela też swojego głosu w dubbingu. Żak jest laureatem dwóch nagród teatralnych, które otrzymał w latach 90. W marcu tego roku obchodził 30-lecie pracy artystycznej. Twierdzi, że czuje się spełniony zawodowo i uważa się za człowieka sukcesu.

Kiedyś powiedziałem w jednym z wywiadów, że jestem człowiekiem szczęśliwym i gromy się na mnie posypały, że jak w tym kraju można mówić, że ktoś jest szczęśliwy i odniósł sukces – mówi Cezary Żak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. – Za swój największy sukces uznaje moje 30-letnie małżeństwo.

Aktor uważa jednak, że ma powody, by czuć się dumnym ze swoich zawodowych osiągnięć. Za największy sukces uważa niesłabnącą popularność wśród polskiej publiczności, zarówno telewizyjnej, jak i teatralnej. Wielu Polaków wciąż kojarzy go przede wszystkim z roli Karola Krawczyka z kultowego już serialu komediowego „Miodowe lata”, mimo że produkcja została zakończona w 2003 roku.

Jestem dumny z tego, że publiczność ciągle chce mnie oglądać. Od kilkunastu lat, prawie od 20, jestem rozpoznawalnym aktorem i ciągle wzbudzam uśmiech na twarzach ludzi, którzy mnie mijają na ulicy – mówi Cezary Żak.

W ostatnich latach aktor koncentruje się głównie na karierze teatralnej. Związany jest z OCH-Teatrem i Teatrem Polonia Fundacji Krystyny Jandy. Nie ogranicza się wyłącznie do aktorstwa, z powodzeniem wyreżyserował już kilka spektakli, m.in. „Złodziej” wystawianego na deskach Teatru Capitol oraz „Truciciel” w OCH-Teatrze.

Mam w planach wyreżyserowanie w tym roku albo na początku przyszłego roku kolejnego przedstawienia – zapowiada Cezary Żak.

Aktor twierdzi, że sukces odniósł jednak nie tylko na polu zawodowym, lecz także w życiu prywatnym. W tym zakresie za swoje największe osiągnięcie uważa trwające od 30 lat małżeństwo.

Mam poczucie, że odniosłem jakiś sukces, i w zawodzie, i w moim życiu. Jestem dumny ze swoich córek, z mojej rodziny i z tego, co osiągnąłem w zawodzie – mówi Cezary Żak.

Gwiazdor jest mężem aktorki Katarzyny Żak, z którą ma dwie córki: Aleksandrę i Zuzannę. Para zagrała razem w serialu „Miodowe lata” emitowanym na antenie telewizji Polsat w latach 1998–2003.

Previous Nie mam siły ani czasu, żeby chodzić po sklepach. Korzystam z pomocy stylistki
Next Duet MMC zaprezentował swoją najnowszą kolekcję

Może to Ci się spodoba

Gwiazdy 0 Comments

Wierzę, że wychowam nowe pokolenie tancerzy

Gwiazda założyła własną szkołę tańca. Od jesieni będzie uczyć dzieci według autorskiej, niespotykanej dotąd metody. Zamierza przekazywać młodym podopiecznym nie tylko wiedzę z zakresu technik tanecznych, lecz także wyposażyć je w takie cechy

Gwiazdy 0 Comments

Gdy kupuję prezenty chłopcom, to myślę o tym, czego sam w dzieciństwie nie miałem

Dziennikarz uważa, że aby prezent świąteczny był trafiony, trzeba dobrze poznać potrzeby swoich dzieci. Jego zdaniem kobiety radzą sobie z tym znacznie lepiej od mężczyzn, dlatego w jego rodzinie kupowaniem upominków zajmuje

Gwiazdy 0 Comments

Na programie „Azja Express” najbardziej skorzystały moje córki

Dziennikarka twierdzi, że udział w programie „Azja Express” ją zahartował, czuje się bowiem znacznie silniejsza fizycznie i psychicznie. Był to także test przyjaźni z Łukaszem Jemiołem – dziś dziennikarka wie, że na projektanta

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź