Mój największy życiowy sukces to 30-letnie małżeństwo

Mam poczucie, że odniosłem sukces – przyznaje Cezary Żak. Za swoje największe osiągnięcia aktor uważa wieloletnie małżeństwo oraz niesłabnącą popularność wśród polskich widzów. W najbliższym czasie gwiazdor „Miodowych lat” zamierza ponownie zająć się reżyserią spektaklu teatralnego.

Cezary Żak ukończył aktorstwo na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu w 1985 roku. Od tamtego czasu zagrał w kilkudziesięciu filmach, serialach telewizyjnych oraz spektaklach teatralnych. Chętnie udziela też swojego głosu w dubbingu. Żak jest laureatem dwóch nagród teatralnych, które otrzymał w latach 90. W marcu tego roku obchodził 30-lecie pracy artystycznej. Twierdzi, że czuje się spełniony zawodowo i uważa się za człowieka sukcesu.

Kiedyś powiedziałem w jednym z wywiadów, że jestem człowiekiem szczęśliwym i gromy się na mnie posypały, że jak w tym kraju można mówić, że ktoś jest szczęśliwy i odniósł sukces – mówi Cezary Żak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. – Za swój największy sukces uznaje moje 30-letnie małżeństwo.

Aktor uważa jednak, że ma powody, by czuć się dumnym ze swoich zawodowych osiągnięć. Za największy sukces uważa niesłabnącą popularność wśród polskiej publiczności, zarówno telewizyjnej, jak i teatralnej. Wielu Polaków wciąż kojarzy go przede wszystkim z roli Karola Krawczyka z kultowego już serialu komediowego „Miodowe lata”, mimo że produkcja została zakończona w 2003 roku.

Jestem dumny z tego, że publiczność ciągle chce mnie oglądać. Od kilkunastu lat, prawie od 20, jestem rozpoznawalnym aktorem i ciągle wzbudzam uśmiech na twarzach ludzi, którzy mnie mijają na ulicy – mówi Cezary Żak.

W ostatnich latach aktor koncentruje się głównie na karierze teatralnej. Związany jest z OCH-Teatrem i Teatrem Polonia Fundacji Krystyny Jandy. Nie ogranicza się wyłącznie do aktorstwa, z powodzeniem wyreżyserował już kilka spektakli, m.in. „Złodziej” wystawianego na deskach Teatru Capitol oraz „Truciciel” w OCH-Teatrze.

Mam w planach wyreżyserowanie w tym roku albo na początku przyszłego roku kolejnego przedstawienia – zapowiada Cezary Żak.

Aktor twierdzi, że sukces odniósł jednak nie tylko na polu zawodowym, lecz także w życiu prywatnym. W tym zakresie za swoje największe osiągnięcie uważa trwające od 30 lat małżeństwo.

Mam poczucie, że odniosłem jakiś sukces, i w zawodzie, i w moim życiu. Jestem dumny ze swoich córek, z mojej rodziny i z tego, co osiągnąłem w zawodzie – mówi Cezary Żak.

Gwiazdor jest mężem aktorki Katarzyny Żak, z którą ma dwie córki: Aleksandrę i Zuzannę. Para zagrała razem w serialu „Miodowe lata” emitowanym na antenie telewizji Polsat w latach 1998–2003.

Previous Nie mam siły ani czasu, żeby chodzić po sklepach. Korzystam z pomocy stylistki
Next Duet MMC zaprezentował swoją najnowszą kolekcję

Może to Ci się spodoba

Gwiazdy 0 Comments

Nie lubię zadyszki, dlatego najchętniej ćwiczę jogę

Aktorka chętnie przyjęłaby rolę, do której musiałaby znacznie przytyć lub schudnąć. Twierdzi, że taka metamorfoza to marzenie każdego aktora. Zapewnia też, że jej ciało szybko wróciłoby do formy, gwiazda regularnie

Gwiazdy 0 Comments

Niewiele robię dla figury. Mam z tego powodu wyrzuty sumienia

Projektantka uwielbia słodycze. Ogranicza ich jedzenie jedynie przed latem, aby podczas wakacji dobrze wyglądać. Nie ukrywa, że ma wyrzuty sumienia z powodu swojej słabości do słodkości. Teresa Rosati może się poszczycić

Gwiazdy 0 Comments

Troszeczkę dla jaj poprawiłem swój nos, aczkolwiek bardzo go lubię

Popularny lekarz medycyny estetycznej testuje na sobie wszystkie zabiegi, które proponuje klientkom. Ostatnio poddał się zabiegowi korekty nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Chciał w ten sposób pokazać, że bolesna operacja plastyczna

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź