Krzysztof Gojdź to świetny gość. Pomógł mi, jak nie miałem gdzie mieszkać po przyjeździe do Warszawy

Trzymamy sztamę – mówi model o swojej przyjaźni z Krzysztofem Gojdziem. Twierdzi, że słynny lekarz był pierwszą osobą, która pomogła mu w Warszawie – pozwolił mieszkać w swoim domu i jeździć swoim samochodem. Rafał Maślak zapewnia, że nigdy nie zawiódł się na Gojdziu oraz że obaj do dziś się wspierają wzajemnie.

Rafał Maślak wkroczył do świata polskiego show-biznesu w 2014 roku, gdy zdobył tytuł Mistera Polski. Dalsza kariera wymagała od niego przeprowadzki z rodzinnego miasteczka Międzyrzecz w województwie lubuskim do Warszawy. Model nie ukrywa, że początki jego nowego życia w stolicy nie należały do łatwych, głównie z powodów finansowych.

Nie miałem gdzie mieszkać, spałem w hostelach, które kosztowały, a ja nie miałem pieniędzy, przyjechałem z tysiącem złotych do Warszawy – mówi Rafał Maślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Model mógł jednak liczyć na wsparcie. Jedną z pierwszych osób, jakie poznał po przeprowadzce, był Krzysztof Gojdź, wówczas już znany lekarz medycyny estetycznej. Udostępnił on początkującemu modelowi swoje warszawskie mieszkanie oraz luksusowy samochód. Rafał Maślak przyznaje, że był pozytywnie zaskoczony otwartością i ufnością nowego znajomego.

Swoim fajnym, amerykańskim podejściem pomógł chłopakowi, którego w ogóle nie znał. Na początku byłem troszeczkę przerażony, ale stwierdziłem, że zaryzykowałem, przyjeżdżając do Warszawy, więc skorzystam z pomocy – mówi model.

Rafał Maślak zapewnia, że słynny lekarz jest wspaniałym człowiekiem i nigdy w ciągu trzyletniej znajomości nie zawiódł się na nim. Twierdzi, że do dziś pomagają sobie nawzajem i liczy, że będzie tak jeszcze przez wiele lat.

Trzymamy sztamę. On wie, że zawsze może do mnie zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, ja to również wiem – mówi Rafał Maślak.

Model był gościem imprezy z okazji otwarcia nowej warszawskiej kliniki Krzysztofa Gojdzia, która miała miejsce na początku czerwca.

Previous Zmarszczki dodają facetom męskości
Next Aktorstwo to było moje pragnienie. Sporo zainwestowałam w swój rozwój

Może to Ci się spodoba

Gwiazdy 0 Comments

Moja córka nie lubi Barbie. Twierdzi, że jest nudna

Modelka nie obawia się, że jej córka popadnie w kompleksy, bawiąc się Barbie. Na razie dziewczynka nie lubi tych lalek i uważa je za nudne. Wszystkim posiadanym Barbie obcina włosy, nie przepada bowiem za typem

Gwiazdy 0 Comments

Gwiazdy nie mają co robić, to się biorą za pisanie książek

Nie wiem, kto czyta książki, ale piszą je wszyscy – mówi Jerzy Iwaszkiewicz. Dziennikarz krytycznie podchodzi do publikacji zawierających intymne zwierzenia gwiazd i celebrytów. Twierdzi, że często ich jedyną zaletą jest

Gwiazdy 0 Comments

Czasami marzę, żeby córka zjadła coś bardzo niezdrowego, ale ona jest uparta

Prezenterka twierdzi, że jej córka jest zagorzałą zwolenniczką zdrowego stylu odżywiania i pilnuje, by mama kupowała wyłącznie sprawdzone produkty. Odeta Moro jest dumna z córki, przyznaje jednak, że jej nawyki żywieniowe bywają

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź