Od czasu, gdy wpadłam na szklane drzwi, nie kupuję drogich okularów

Aktorka notorycznie gubi takie dodatki jak okulary i rękawiczki. Często zapomina, że ma na sobie okulary, co czasem przyczynia się do wypadków. Podczas kręcenia reklamy w RPA gwiazda wpadła na szklane drzwi, a okulary rozcięły jej skórę w pobliżu oka.

Monika Jarosińska od kilku miesięcy nosi okulary ze szkłami korekcyjnymi. Twierdzi, że wcześniej stosowała wyłącznie okulary przeciwsłoneczne, które nie tylko chroniły oczy przed promieniowaniem UV, ale także stanowiły modny element każdej stylizacji. Obecnie, ze względu na wadę wzroku, zmuszona jest nosić także okulary korekcyjne, do których wciąż nie może się przyzwyczaić. Używa ich głównie podczas prowadzenia samochodu.

– Nie ukrywam, że źle mi się nosi okulary dzienne, dlatego nie mam ich dzisiaj na sobie, bo zapominam, bo nie przywiązuję do tego większej wagi – mówi Monika Jarosińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda notorycznie gubi takie drobiazgi jak okulary, parasolki czy rękawiczki. Uważa, że wynika to z jej roztrzepania twierdzi, że jest osobą energiczną, mającą milion pomysłów na minutę, często niepotrafiącą skupić się na jednej, konkretnej rzeczy. Zdarza jej się zapominać, że ma na sobie okulary, co kiedyś przyczyniło się do wypadku.

– W RPA kręciłam reklamę i wpadłam na szklane drzwi, miałam okulary na sobie. One mi trochę rozcięły oko, mam małą bliznę do dzisiejszego dnia, pamiątkę z tamtego wyjazdu – mówi Monika Jarosińska.

Aktorka twierdzi, że od tamtego wypadku nie kupuje już drogich, markowych okularów. Zdaje sobie bowiem sprawę, że przez wrodzoną nieuwagę może je ponownie zniszczyć lub zgubić.

Previous W nowym filmie odkrywam w sobie słodką, miłą panią urzędniczkę
Next Zimą skóra rąk jest narażona na podrażnienia

Może to Ci się spodoba

Moda i Styl 0 Comments

Smart shopping, czyli mądry Polak na zakupach!

Gdybyśmy chcieli zdefiniować zjawisko ‘smart shopping’ w najprostszy z możliwych sposobów, to pierwsza myśl, jaka zresztą słusznie przychodzi do głowy to ta, że mówimy o inteligentnych zakupach. Oczywiście, nie chodzi

Moda i Styl 0 Comments

Największymi hitami tej jesieni będą za długie rękawy w bluzach i ubrania metaliczne

Blogerka pilnie śledzi najnowsze trendy w modzie i podgląda propozycje zagranicznych projektantów. Wśród wielu pomysłów na jesień Jessice Mercedes szczególnie przypadły do gustu bluzy z bardzo długimi rękawami, metaliczne kurtki bomberki, połyskujące plisowane

Moda i Styl 0 Comments

Zagraniczni klienci chętnie szyją garnitury w polskich atelier

Klienci z zagranicy chętnie korzystają z usług polskich pracowni krawieckich, bo mogą tutaj liczyć na fachową obsługę oraz dużo niższe ceny niż w swoim kraju. Choć są to klienci wymagający, to bardzo pożądani przez polskie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź