Wakacje to dla mnie drink z palemką, ręcznik i olejek do opalania

Prezenterka nie przepada za aktywnym wypoczynkiem. Podczas wakacji woli spędzać czas, opalając się na plaży. Ostatnie wakacje gwiazda miała na początku stycznia. Wybrała się do Hiszpanii, większość urlopu jednak przespała. 

Zdaniem Katarzyny Krupy obecnie modny jest aktywny wypoczynek podczas wakacji. Na czasie jest zwiedzanie nowych miejsc lub uprawianie sportów, np. bieganie bądź jazda na rowerze. Gwiazda twierdzi, że ona woli jednak odpoczywać w zupełnie inny sposób.

Jak już się położę na leżaku, to nie wstanę. Drink z palemką, ręcznik, olejek do opalania i ja tak mogę dwa tygodnie – mówi Katarzyna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka pozwoliła sobie ostatnio na krótkie wakacje. Na początku stycznia wybrała się do Hiszpanii, żeby odreagować stres i emocje po imprezie sylwestrowej, którą prowadziła na antenie Telewizji WP. Gwiazda zdecydowała się spędzić w Hiszpanii cztery dni, a jej głównym celem był wypoczynek na polu golfowym.

Okazało się, że jak stres opadł, to po prostu przespałam 2 dni i tak naprawdę byłam 1 dzień, bo tam 1 dzień dojazd, przyjazd, więc na odpoczynek był 1 dzień na polu golfowym, 2 dni przespałam, także taki to był urlop – mówi Katarzyna Krupa.

Sylwester z Telewizją WP odbywał się we Wrocławiu. Katarzyna Krupa prowadziła go wraz z Małgorzatą Tomaszewską. Na scenie widzowie Telewizji WP oraz mieszkańcy Wrocławia oglądali takie gwiazdy jak Alicja Janosz, Mesajah czy L.U.C.

Previous Jestem Polką z krwi i kości. Chcę mieszkać w Polsce do końca życia
Next Mimo mrozów nie należy rezygnować ze sportu

Może to Ci się spodoba

Gwiazdy 0 Comments

Zdjęciami na Instagramie nagradzam się za powrót do formy

Powrót do formy po dwóch ciążach kosztował mnie dużo wysiłku – twierdzi prezenterka. Jest zadowolona ze swojej obecnej figury i chętnie chwali się nią w mediach społecznościowych. Zmysłowe zdjęcia na Instagramie gwiazda

Gwiazdy 0 Comments

Jesteśmy społeczeństwem, które cały czas jest na dorobku, wszystkim zazdrości

„Magiel towarzyski” ma już 10 lat, Karolina Korwin-Piotrowska nie odczuwa jednak znużenia podejmowaną w nim tematyką. Uważa, że polski show-biznes obfituje w ciekawe wydarzenia i stanowi diagnozę polskiego społeczeństwa. Pokazuje, że Polacy są społeczeństwem

Gwiazdy 0 Comments

Dzieci nauczyły mnie improwizować

Uczę się cieszyć chwilą – mówi gwiazda. Twierdzi, że do niedawna jeszcze była mało spontaniczna i nie lubiła niespodzianek. Przy dzieciach musiała jednak posiąść zdolność improwizowania, maluchy codziennie stawiają przed nią

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź