Wakacje to dla mnie drink z palemką, ręcznik i olejek do opalania

Prezenterka nie przepada za aktywnym wypoczynkiem. Podczas wakacji woli spędzać czas, opalając się na plaży. Ostatnie wakacje gwiazda miała na początku stycznia. Wybrała się do Hiszpanii, większość urlopu jednak przespała. 

Zdaniem Katarzyny Krupy obecnie modny jest aktywny wypoczynek podczas wakacji. Na czasie jest zwiedzanie nowych miejsc lub uprawianie sportów, np. bieganie bądź jazda na rowerze. Gwiazda twierdzi, że ona woli jednak odpoczywać w zupełnie inny sposób.

Jak już się położę na leżaku, to nie wstanę. Drink z palemką, ręcznik, olejek do opalania i ja tak mogę dwa tygodnie – mówi Katarzyna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka pozwoliła sobie ostatnio na krótkie wakacje. Na początku stycznia wybrała się do Hiszpanii, żeby odreagować stres i emocje po imprezie sylwestrowej, którą prowadziła na antenie Telewizji WP. Gwiazda zdecydowała się spędzić w Hiszpanii cztery dni, a jej głównym celem był wypoczynek na polu golfowym.

Okazało się, że jak stres opadł, to po prostu przespałam 2 dni i tak naprawdę byłam 1 dzień, bo tam 1 dzień dojazd, przyjazd, więc na odpoczynek był 1 dzień na polu golfowym, 2 dni przespałam, także taki to był urlop – mówi Katarzyna Krupa.

Sylwester z Telewizją WP odbywał się we Wrocławiu. Katarzyna Krupa prowadziła go wraz z Małgorzatą Tomaszewską. Na scenie widzowie Telewizji WP oraz mieszkańcy Wrocławia oglądali takie gwiazdy jak Alicja Janosz, Mesajah czy L.U.C.

Previous Jestem Polką z krwi i kości. Chcę mieszkać w Polsce do końca życia
Next Mimo mrozów nie należy rezygnować ze sportu

Może to Ci się spodoba

Gwiazdy 0 Comments

Najbardziej przerażająca dla mnie wizja to niedołężność na starość

Była pierwsza dama nie obawia się starości. Przeraża ją jednak ewentualna niedołężność, zwłaszcza mentalna, związana z zaawansowanym wiekiem. Jolanta Kwaśniewska uważa, że jakość życia w podeszłym wieku zależy w dużej mierze od stylu życia

Gwiazdy 0 Comments

Z wielką radością czekamy na obchody pierwszej rocznicy

Gwiazda marzy o imprezie z okazji 1. rocznicy ślubu. Twierdzi, że miniony rok był dla niej wspaniałym czasem i chciałaby go godnie uczcić. Nie wie jednak, czy zdoła przygotować imprezę. Oboje z mężem są bowiem

Gwiazdy 0 Comments

W show-biznesie 98 proc. osób wymyśla siebie

Zdaniem Michała Piroga w nowym sezonie „Top Model” jurorzy musieli przede wszystkim zburzyć sztucznie wykreowane wizerunki uczestników. Tancerz uważa, że wymyślenie samego siebie to dobry sposób na rozpoczęcie kariery, jeśli chce

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź