Klaudia Halejcio spędziła ponad dwa tygodnie urlopu w Indonezji

Po raz pierwszy od kilku lat Klaudia Halejcio wybrała się na długi urlop. Gwiazda wypoczywała, zwiedzając Indonezję. Twierdzi, że przeżyła fantastyczną przygodę, i mimo powrotu do pracy czuje się zrelaksowana i pełna energii.

Przez ostatnich kilka miesięcy Klaudia Halejcio intensywnie pracowała na planie serialu i w teatrze. Grała Luizę Florek w serialu „Pierwsza miłość” telewizji Polsat, występowała też w spektaklach „Człowiek dwóch szefów” oraz „Żona potrzebna od zaraz” na deskach warszawskiego Teatru Komedia. W czasie wakacji postanowiła jednak odpocząć po raz pierwszy od dawna udało się jej wyjechać na ponad dwa tygodnie.

– Nawet nie wierzyłam, że się uda. Odpoczęłam, byłam w Indonezji, zwiedziłam Bali, Lombok, Gili, przeżyłam fantastyczną przygodę mówi Klaudia Halejcio agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka twierdzi, że udany wakacyjny wyjazd i wypoczynek jest dla niej bardzo ważny. To bowiem zastrzyk energii na kilka kolejnych miesięcy pracy. Gwiazda podkreśla, że destynacja nie jest ważna, choć dobrze, aby było to miejsce, gdzie można się cieszyć słońcem. Najważniejsze jest jednak dobre towarzystwo.

– Moja praca wymaga dużego zaangażowania, jest dużo stresu, a takie wakacje zawsze dobrze relaksują. Mam wrażenie, że potem jestem gotowa więcej pracować i więcej działać – mówi Klaudia Halejcio.

Aktorka wróciła już zarówno na plan „Pierwszej miłości”, jak i na deski Teatru Komedia. Zapewnia jednak, że po urlopie w Indonezji czuje się zrelaksowana i pozytywnie nastawiona do życia.

Previous Dźwigam ciężary na siłowni. Dzięki temu schudłam po ciąży
Next Magda Gessler myśli o sprzedaży swoich ubrań w internecie i butikach

Może to Ci się spodoba

Gwiazdy 0 Comments

Kibicowałam Izie Krzan. Ujęła mnie tym, jak się prezentuje na scenie

Modelka twierdzi, że po oddaniu korony Miss Polonia w jej życiu nic się zmieniło. Zdążyła się nią bowiem nacieszyć przez minione 4 lata. Twierdzi też, że od początku kibicowała tegorocznej zwyciężczyni. Jej

Gwiazdy 0 Comments

Udział w show „Azja Express” bardzo nas z Radkiem zbliżył

Prezenterka jest zachwycona pobytem w Azji, gdzie pracowała na planie nowego programu TVN „Azja Express”. Twierdzi, że nawiązała kilka nowych, głębokich przyjaźni z innymi uczestnikami show. Wyjazd ten pogłębił także bliskość między

Gwiazdy 0 Comments

Jestem starej daty. Nigdy jeszcze nie kupiłem ubrań przez internet

Zakupy odzieżowe Krzysztof Gojdź robi raz na pół roku. Ubrania kupuje zazwyczaj za granicą, głównie w Nowym Jorku. Twierdzi, że nigdy nie kupił nic w sklepach internetowych. Przed zakupem woli bowiem dotknąć i przymierzyć wybraną rzecz.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź