Nie udawało mi się w związkach. Miałam pecha
Wokalistka nie zamierza się decydować na macierzyństwo. Uważa, że rola matki wymaga odpowiedzialności, wielu poświęceń, a przede wszystkich pewności swego partnera. Na związkach z mężczyznami Doda bardzo się natomiast zawiodła. Twierdzi, że miała pecha i nie trafiała na właściwego partnera.
Doda ma za sobą kilka poważnych związków z mężczyznami, m.in. Radosławem Majdanem, Adamem „Nergalem” Darskim i Emilem Haidarem. Z przedsiębiorcą o syryjskich korzeniach wokalistka planowała nawet ślub, w listopadzie 2016 roku poinformowała jednak o rozstaniu. Od tego czasu nie związała się z żadnym mężczyzną.
– Mnie się w związkach nie udawało, nie trafiłam najwidoczniej. Miałam pecha – mówi Doda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Nieudane związki nie oznaczają jednak, że gwiazda negatywnie ocenia mężczyzn. Wręcz przeciwnie, deklaruje, że bardzo lubi przedstawicieli płci przeciwnej i chętnie z nimi pracuje i się przyjaźni. Wokalistka twierdzi, że do grona jej najlepszych przyjaciół należą wyłącznie mężczyźni, panowie stanowią również sto procent jej managementu.
– Bardzo lubię facetów, wychowałam się wśród nich, mam dużo z chłopaka. Uważam, że najfajniejsze dziewczyny to są takie, co są w połowie chłopakami, w głębi duszy – mówi Doda.
Gwiazda twierdzi jednak, że jest realistką w zakresie relacji damsko-męskich. Między innymi z tego powodu dotąd nie zdecydowała się na dziecko i nie planuje macierzyństwa w najbliższym czasie. Wokalistka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że rodzina jest dla niej najważniejszą wartością w życiu, utrzymuje bardzo bliskie relacje z rodzicami i rodzeństwem. Podobną do swojej rodzinę chciałaby stworzyć także swojemu dziecku.
– Wolałabym nie rozstawać się później z kimś, kto będzie ojcem mojego dziecka, tylko stworzyć pełną, fajną rodzinę. Dlatego między innymi decyduję się tego dziecka nie mieć, ponieważ to jest dla mnie najważniejsze, żeby mieć pewność drugiej osoby – mówi Doda.
Wokalistka nie ukrywa też, że odkłada decyzję o urodzeniu dziecka także z innych powodów. Podkreśla, że bycie matką to niezwykle poważna i odpowiedzialna rola. Wymaga od kobiety wielu wyrzeczeń i poświęceń.
– Przede wszystkim bycie mądrą odpowiedzialną osobą, która będzie umiała wychować porządnego obywatela, a nie tylko wypełnić swój obowiązek jako posiadaczki niemowlęcia – mówi Doda.
Gwiazda nie boi się szczerze mówić o swoich wątpliwościach odnośnie do macierzyństwa. Twierdzi, że jako artystka ma specyficzne podejście do życia i zawsze mówi wyłącznie prawdę. Jest szczera zarówno wobec innych ludzi, jak i wobec samej siebie.
Może to Ci się spodoba
Na pewno będę miał dzieci, ale najpierw muszę trochę spoważnieć
Model nie zamierza jeszcze zakładać rodziny. Twierdzi, że w przyszłości chciałby mieć dwójkę dzieci, na razie jednak nie czuje się gotowy do ojcostwa. Przyznaje jednocześnie, że mała liczba dzieci to dla Polski poważny problem
Młodszy syn Krzysztofa Ibisza chce zostać youtuberem. Prowadzi własny kanał
11-letni Vincent Ibisz jest zafascynowany mediami internetowymi. Jest youtuberem i prowadzi własny kanał. Krzysztof Ibisz twierdzi, że syn jest jego ekspertem od świata internetu i zdarza mu się prosić chłopca o pomoc. Krzysztof
Jestem starej daty. Nigdy jeszcze nie kupiłem ubrań przez internet
Zakupy odzieżowe Krzysztof Gojdź robi raz na pół roku. Ubrania kupuje zazwyczaj za granicą, głównie w Nowym Jorku. Twierdzi, że nigdy nie kupił nic w sklepach internetowych. Przed zakupem woli bowiem dotknąć i przymierzyć wybraną rzecz.

0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!