Rodzice często latają z mną po świecie, ponieważ w Warszawie rzadko mnie widują

Fotograf szykuje się do kolejnej podróży z rodzicami. W sierpniu zaprosił ich do Paryża, teraz wspólnie wylatują do Madrytu. Marcin Tyszka twierdzi, że rodzice uwielbiają te podróże, on natomiast cieszy się, że może pokazywać im ciekawe miejsce na świecie. W ten sposób odwdzięcza się rodzicom za wszystko, co dla niego zrobili.

W tym roku Marcin Tyszka nie mógł pozwolić sobie na wakacyjny wypoczynek. Pracował na planie programu „Top Model” oraz przy kampanii jubileuszowej znanej firmy jubilerskiej. W połowie sierpnia rozpoczął natomiast nowy projekt w Paryżu. Fotograf nie zrezygnował jednak ze spędzenia choćby krótkiego czasu z rodzicami i zaprosił ich do Francji.

– Rodzice bardzo często latają z mną po świecie, ponieważ w Warszawie rzadko mnie widują, uwielbiają te podróże – mówi Marcin Tyszka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Rodzice byli już z fotografem m.in. w Indiach i Tajlandii. Juror „Top Model” twierdzi, że sprawianie rodzicom przyjemności w postaci wspólnych wyjazdów to dla niego źródło satysfakcji. Cieszy go możliwość pokazywania im ciekawych miejsc na świecie i zapewniania im zabawy i relaksu. Znają ich i lubią wszyscy jego znajomi.

– Wiedzą, że jak jest mama Mira, to nic złego się nie wydarzy. Mama zawsze ma walizkę, w której ma wszystko, od plastrów po jakiś taki kit do szycia, więc chociażbyś miała dziurę w spodniach, to ona na pewno ją szybciutko zaceruje – mówi Marcin Tyszka.

Marcin Tyszka od wielu lat odbywa liczne podróże służbowe po całej Europie. Pracuje na planach sesji zdjęciowych dla największych domów mody i magazynów o tematyce modowej m.in. „Elle” i „Vogue”. Twierdzi, że nie pamięta już czasów, kiedy nie podróżował tak intensywnie.

– Przede wszystkim jest mi bardzo miło zapraszać rodziców w takie miejsca, bo oni mnie wychowali, wykształcili, wysyłali do fajnych szkół, żebym miał później dobre życie, teraz mogę im się za to odwdzięczyć – mówi Marcin Tyszka.

Już wkrótce fotografa czeka kolejny rodzinny wyjazd. W najbliższą niedzielę wylatuje z rodzicami do Madrytu.

Previous Magda Gessler myśli o sprzedaży swoich ubrań w internecie i butikach
Next U kobiet po przebytej chorobie nowotworowej piersi kilkukrotnie większe ryzyko rozwoju kolejnego nowotworu

Może to Ci się spodoba

Gwiazdy 0 Comments

Gdy kupuję prezenty chłopcom, to myślę o tym, czego sam w dzieciństwie nie miałem

Dziennikarz uważa, że aby prezent świąteczny był trafiony, trzeba dobrze poznać potrzeby swoich dzieci. Jego zdaniem kobiety radzą sobie z tym znacznie lepiej od mężczyzn, dlatego w jego rodzinie kupowaniem upominków zajmuje

Gwiazdy 0 Comments

Nie daję się wciągnąć w wir imprez, bankietów, lansowania się

Aktorka nie przyjaźni się z ludźmi z show-biznesu. Uważa, że w środowisku tym jest wiele mało wartościowych osób. Zalicza do nich celebrytów, których jedynym celem jest lansowanie się na imprezach. Sama stara się unikać

Gwiazdy 0 Comments

Najtrudniejszym zadaniem w „Azja Express” była dla mnie rozłąka z córką

„Azja Express” to przygoda, której nie zapomnę do końca życia – mówi prezenterka. Przyznaje jednak, że na udział w podróżniczym reality show trzeba ją było namawiać. Gwiazda wahała się ze względu na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź