Mam mało czasu na zakupy. Jak już się na nie wybiorę, to dostaję oczopląsu
Aktorka bardzo lubi zakupy. Chętnie kupuje ubrania wygodne, o luźnym kroju, latem są to najczęściej zwiewne sukienki. Nie przywiązuje się do rzeczy, te nienoszone chętnie oddaje koleżankom lub osobom potrzebującym. Ma jednak kilka ubrań, które darzy sentymentem, np. spodnie dzwony z czasów liceum.
Barbara Kurdej-Szatan nie ma jasno sprecyzowanego stylu ubierania. Lubi czuć się komfortowo, dlatego najchętniej wybiera rzeczy wygodne. Aktorce podobają się także ubrania o luźnym, zwiewnym kroju – rzadko wkłada rzeczy obcisłe, ciasno przylegające do sylwetki.
– Najczęściej chodzę na płaskich butach i chyba najbardziej lubię dżinsy. Teraz, w lecie, sukienki, bardzo lubię długie sukienki, takie zwiewne – mówi Barbara Kurdej-Szatan agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Gwiazda od czasu do czasu robi porządki w szafie, aby pozbyć się dawno nienoszonych rzeczy i zrobić miejsce na nowe. Niechciane ubrania oddaje członkom rodziny lub przyjaciółkom, jeśli im się spodobają. Często przekazuje też odzież osobom potrzebującym. Aktorka właśnie przygotowuje się do kolejnych porządków w garderobie.
– Ostatnio robiłam taką czystkę, miałam sporo rzeczy, które twierdziłam, że jeszcze założę, ale dalej ich nie noszę, więc muszę to zdecydowanie przetrzebić – mówi Barbara Kurdej-Szatan.
Aktorka przyznaje jednak, że ma kilka ubrań, do których jest bardzo przywiązana. Nie wyrzuca ich, mimo że nie miała ich na sobie od kilku lat. Są to m.in. spodnie dzwony, które gwiazda nosiła w pierwszych latach nauki w liceum.
– Długo ich potem nie nosiłam, bo nie były modne, ale teraz znowu powracają do łask, więc może je gdzieś wykopię. Teraz się przydadzą – mówi Barbara Kurdej-Szatan.
Gwiazda Teatru 6. piętro twierdzi, że bardzo lubi robić odzieżowe zakupy. Ubrania kupuje zarówno w dużych galeriach handlowych, jak i indywidualnych butikach.
– Lubię zakupy, ale ostatnio mam na nie mało czasu, więc jak się zdarzy, że się na nie wybiorę, to dostaję oczopląsu –przyznaje Barbara Kurdej-Szatan.
Może to Ci się spodoba
Od babci nauczyłam się, że kobieta musi mieć pantofle na szpilkach
Aktorka uwielbia buty na wysokim obcasie. Twierdzi, że miłością do szpilek zaraziła się od swojej babci, która nawet po domu chodziła w klapkach na obcasie. Jako dziecko gwiazda marzyła, by mieć
Współpraca branży modowej i hotelarskiej
Pokazy mody są dla hoteli jednym ze sposobów promocji i przyciągania nowych klientów. Chodzi o to, by nowoczesne wnętrza kojarzyły się gościom nie tylko z noclegiem i żywieniem, lecz także z rozrywką i atrakcjami na wysokim poziomie. Dlatego
Gdy mam gorszy nastrój, zakładam najbardziej kolorową rzecz, jaką mam w szafie
Kontakt z bliskimi, ciepła herbata i wielobarwne ubranie – to sposoby Tamary Gonzalez Perey na jesienną chandrę. Przy obniżonym nastroju blogerka chętnie wkłada najbardziej kolorową odzież, jaką ma w szafie. Lubi mieszać barwy
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!