Trzymam kciuki za Elę Romanowską i Rafała Maseraka
Aktorka ogląda kolejną edycję programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Jej faworytami są Rafał Maserak i Elżbieta Romanowska. Anna Cieślak podziwia wdzięk i seksapil, jakim na parkiecie emanuje gwiazda serialu „Słodkie życie”. Twierdzi, że dla niej samej praca z Maserakiem była cenną lekcją.
Anna Cieślak brała udział w 4. edycji programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”, którą można było oglądać na antenie telewizji Polsat jesienią 2015 roku. Wraz z partnerem tanecznym, Rafałem Maserakiem, aktorka dotarła do 6. odcinka. Musiała jednak wycofać się z dalszej rywalizacji o Kryształową Kulę z powodu poważnej kontuzji stopy. Gwiazda twierdzi jednak, że mimo to osiągnęła bardzo wiele, nie tylko pod względem opanowania technik tanecznych.
– Praca z Rafałem uświadomiła mi ogromnie dużo, to była dla mnie niezwykle cenna lekcja. Cieszę się z tego powodu ogromnie –mówi Anna Cieślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Aktorka twierdzi, że nie wraca już myślami do utraconej szansy na zdobycie Kryształowej Kuli. Nie zamierza też występować w kolejnych edycjach tanecznego show telewizji Polsat. Jej zdaniem nie byłoby to uczciwe w stosunku do pozostałych uczestników. Pracę, którą wykonała przez sześć odcinków programu traktuje jako kolejne, wzbogacające ją doświadczenie z przeszłości.
– Doświadczenie zostało, ciężka praca została, świadomość siebie i odkrywania własnych słabości, ale też atutów, które mi Rafał w pracy na sali uświadomił, czego mnie nauczył, co mi pokazał, to jest najcenniejsze. Najważniejszy nie jest efekt, tylko droga, którą przechodzimy, żeby go osiągnąć – mówi Anna Cieślak.
Gwiazda ogląda 5. edycję programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”, której emisja rozpoczęła się 4 marca. Już teraz ma swoją ulubioną parę której życzy zwycięstwa.
– Bardzo kibicuję Rafałowi. Uważam, że z Elą świetnie sobie radzą i bardzo za nich trzymam kciuki – mówi Anna Cieślak.
W obecnej edycji tanecznego show Rafał Maserak partneruje aktorce Elżbiecie Romanowskiej. Po zaledwie dwóch odcinkach para wyrasta na faworytów programu – w pierwszym odcinku zdobyła 39 pkt za cha-chę, a w drugim 40 pkt a foxtrota. Anna Cieślak podziela zachwyt jurorów tanecznymi umiejętnościami Romanowskiej.
– Ela jest cudowna, ma w sobie tyle wdzięku i seksapilu i takiego czegoś bardzo kobiecego, zmysłowego, więc bardzo za nich trzymam kciuki. Ale nie tylko, bo też trzymam kciuki za moją koleżankę z teatru Kwadrat, Anię Karczmarczyk, która sobie też bardzo ładnie radzi – mówi Anna Cieślak.
Aktorka twierdzi, że dla niej „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” to zamknięty rozdział w życiu. Obecnie chce się skupić na innych aktywnościach zawodowych m.in. grze w serialu „Na Wspólnej”, gdzie kreuje postać Joanny Berg.
Może to Ci się spodoba
W show-biznesie 98 proc. osób wymyśla siebie
Zdaniem Michała Piroga w nowym sezonie „Top Model” jurorzy musieli przede wszystkim zburzyć sztucznie wykreowane wizerunki uczestników. Tancerz uważa, że wymyślenie samego siebie to dobry sposób na rozpoczęcie kariery, jeśli chce
Czasami marzę, żeby córka zjadła coś bardzo niezdrowego, ale ona jest uparta
Prezenterka twierdzi, że jej córka jest zagorzałą zwolenniczką zdrowego stylu odżywiania i pilnuje, by mama kupowała wyłącznie sprawdzone produkty. Odeta Moro jest dumna z córki, przyznaje jednak, że jej nawyki żywieniowe bywają
Zagrożenie życia powoduje, że człowiek przewartościowuje sobie wiele rzeczy
Wypadek samochodowy skłonił wokalistkę do refleksji na jej życiem. Zdaniem gwiazdy takie sytuacje sprawiają, że ludzie przewartościowują dotychczasowe cele i priorytety. Anna Rusowicz uległa wypadkowi samochodowemu w listopadzie ubiegłego roku. Wracała do
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!