Nie potrzebuję wakacji. Nie wytrzymałabym na wyjeździe dłuższym niż tydzień

Blogerka na wakacje wyjeżdża poza sezonem. Przed jesienną szarością Polski ucieka do egzotycznych krajów, gdzie wykorzystuje piękną pogodę do robienia zdjęć na bloga. Twierdzi, że lubi aktywny wypoczynek i rzadko wyjeżdża na dłużej niż tydzień.

Julia Kuczyńska należy do najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Na blogu o nazwie Maffashion publikuje kilka postów tygodniowo, aktywnie prowadzi fanpage bloga na Facebooku. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wzięła udział w sesjach zdjęciowych dla magazynów „Glamour” i „Be Active”, zagrała również w teledyskach do piosenek Mariny Milov i Damiana Siczka. Mimo licznych obowiązków twierdzi, że nie potrzebuje wakacyjnego odpoczynku.

– U mnie nie ma czegoś takiego jak wakacje, na pewno to nie jest tak, że w momencie kiedy jest lato, jest ciepło, to wiem, że te wakacje trzeba zrobić – mówi Julia Kuczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Blogerka twierdzi, że na urlop wybiera się raczej poza sezonem, gdy w Polsce panuje jesienna szarość i chłód. Lubi aktywny wypoczynek i choć chętnie wyjeżdża do egzotycznych krajów, wolnego czasu nie spędza na plaży. Nie przepada również za długimi wyjazdami.

– Raczej nie wytrzymałabym na dłuższym wyjeździe niż tydzień. Tydzień to chyba maks – mówi Julia Kuczyńska.

Autorka bloga Maffashion zapewnia, że nie jest pracoholiczką, choć zdarza się jej pracować także podczas wakacyjnego wyjazdu. Piękno egzotycznych scenerii i wyjątkowe światło słoneczne wykorzystuje do robienia fotografii na bloga.

– To jest grzech zmarnować to, co się widzi dookoła, zresztą światło działa jak taka naturalna blenda. Te zdjęcia są ładniejsze. Jest to też coś zupełnie innego niż u nas – mówi Julia Kuczyńska.

Previous Największymi hitami tej jesieni będą za długie rękawy w bluzach i ubrania metaliczne
Next 4F chce wspierać kolejne dyscypliny sportu. Trwają rozmowy ze związkami sportowymi

Może to Ci się spodoba

Gwiazdy 0 Comments

Wylał się na nas hejt, bo nie przedstawiamy wersji, którą ludzie sami wymyślili

Były detektyw uważa, że polscy internauci nie chcą znać prawdy o śmierci Magdaleny Żuk. Są przywiązani do krzywdzącej Egipcjan wersji o handlu ludźmi lub zabójstwie rytualnym. Krzysztof Rutkowski i Maja Plich ustalili jednak, że

Gwiazdy 0 Comments

Jeśli minie moda na Chodakowską, to pojadę na Kretę. Będę grządki kopać, mąż będzie łowił ryby

Trenerka nie obawia się końca swojej popularności. Twierdzi, że gdy minie moda na treningi z Ewą Chodakowską, przeprowadzi się do Grecji, gdzie będzie wieść spokojne życie. Zapewnia, że ważniejsze od własnej sławy

Gwiazdy 0 Comments

Problem uchodźców może doprowadzić do destrukcji Unii Europejskiej

Prezydent Słupska obawia się, że Unia Europejska może nie poradzić sobie z kryzysem uchodźczym. Jego zdaniem niemożliwe jest zbudowanie wspólnoty bez zrozumienia i poszanowania fundamentalnych praw człowieka. Według niego jednym z tych praw jest

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź