Nie potrzebuję wakacji. Nie wytrzymałabym na wyjeździe dłuższym niż tydzień
Blogerka na wakacje wyjeżdża poza sezonem. Przed jesienną szarością Polski ucieka do egzotycznych krajów, gdzie wykorzystuje piękną pogodę do robienia zdjęć na bloga. Twierdzi, że lubi aktywny wypoczynek i rzadko wyjeżdża na dłużej niż tydzień.
Julia Kuczyńska należy do najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Na blogu o nazwie Maffashion publikuje kilka postów tygodniowo, aktywnie prowadzi fanpage bloga na Facebooku. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wzięła udział w sesjach zdjęciowych dla magazynów „Glamour” i „Be Active”, zagrała również w teledyskach do piosenek Mariny Milov i Damiana Siczka. Mimo licznych obowiązków twierdzi, że nie potrzebuje wakacyjnego odpoczynku.
– U mnie nie ma czegoś takiego jak wakacje, na pewno to nie jest tak, że w momencie kiedy jest lato, jest ciepło, to wiem, że te wakacje trzeba zrobić – mówi Julia Kuczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Blogerka twierdzi, że na urlop wybiera się raczej poza sezonem, gdy w Polsce panuje jesienna szarość i chłód. Lubi aktywny wypoczynek i choć chętnie wyjeżdża do egzotycznych krajów, wolnego czasu nie spędza na plaży. Nie przepada również za długimi wyjazdami.
– Raczej nie wytrzymałabym na dłuższym wyjeździe niż tydzień. Tydzień to chyba maks – mówi Julia Kuczyńska.
Autorka bloga Maffashion zapewnia, że nie jest pracoholiczką, choć zdarza się jej pracować także podczas wakacyjnego wyjazdu. Piękno egzotycznych scenerii i wyjątkowe światło słoneczne wykorzystuje do robienia fotografii na bloga.
– To jest grzech zmarnować to, co się widzi dookoła, zresztą światło działa jak taka naturalna blenda. Te zdjęcia są ładniejsze. Jest to też coś zupełnie innego niż u nas – mówi Julia Kuczyńska.
Może to Ci się spodoba
Jeśli ćwiczący nie radzi sobie podczas treningu, to znaczy, że trener jest bardzo słaby
Mariola Bojarska-Ferenc jest przeciwniczką przesadnego forsowania organizmu podczas treningu. Jej zdaniem intensywność treningu powinna być dostosowana do możliwości osoby ćwiczącej. Trenerzy, którzy wymagają zbyt dużego wysiłku od swoich podopiecznych, źle
Edyta Zając-Rzeźniczak chce uświadamiać dziewczęta marzące o karierze modelki o zagrożeniach płynących z nieodpowiedniego odżywiania
Modelka nigdy nie miała problemów z wagą, nie stosowała diet, zdaje sobie jednak sprawę z tego, że wiele jej koleżanek z branży miało problem z zaburzeniami odżywiania. Dlatego zaangażowała się w kampanię „Jem drugie śniadanie”. Edyta Zając-Rzeźniczak
Lubię swój dom. Wolę spędzać czas w nim niż na imprezach
Dziennikarka nie przepada za bywaniem na imprezach. Dostaje dużo zaproszeń, większość jednak odrzuca. Twierdzi, że nie ma czasu na wieczorne wyjścia, woli się bowiem poświęcić pracy lub innym swoim pasjom. Zapewnia też,
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!