Pastelowe kolory, len, jedwab i zamszowe skóry w wiosenno-letniej kolekcji marki Molton
Marka Molton powitała wiosnę jasnymi, pastelowymi kolorami, ale im bliżej lata, tym bardziej będą one zyskiwały na intensywności. Do pudrowego różu i szarości dołączy granat, czerwień i koral. Nowa kolekcja to ukłon w stronę klasyki, kobiecości i elegancji. Dominującym elementem najnowszej linii są sukienki – na każdą okazję i do każdego rodzaju sylwetki. Hitem są także okrycia dwustronne.
– Najnowsza kolekcja to przede wszystkim bardzo pastelowe kolory. Pudrowe róże, szarości – tymi kolorami zaczęliśmy sezon wiosenno-letni, w tej chwili wprowadzamy dużo odcieni granatu, błękitu, czerwieni, również korale i camele. Są to tkaniny naturalne, w większości bazujące na bawełnie, lnie i jedwabiu. Mamy w ofercie również skóry, głównie skóry zamszowe, miękkie i aksamitne w dotyku – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Magdalena Majchrzak-Puczyńska, dyrektor zarządzający Molton.
W kolekcji królują sukienki – zarówno eleganckie, jak i proste, zwiewne. Są tak zaprojektowane, by podkreślały walory sylwetki, a tuszowały niedoskonałości.
– Szczególnie w sezonie wiosenno-letnim sukienka jest taką propozycją z naszej strony na każdą okazję – do biura, na wyjście takie bardzo swobodne i wieczorowe. W zasadzie sukienkę można byłoby nazwać naszym flagowym produktem – mówi Magdalena Majchrzak-Puczyńska.
Marka postawiła na szlachetne materiały i dużą dbałość o szczegóły. W kolekcji nie brakuje dobrze skrojonych wiosennych płaszczy, żakietów, spodni i spódnic.
– Myślę, że ciekawostką naszej nowej kolekcji są okrycia, które można nosić na dwie strony. Lewa strona staje się prawą –kwiecista, jeżeli ma się ochotę na coś bardziej kolorowego bądź jednolita, gładka, jeżeli chce się trochę przygasić swój wygląd. I mamy takie propozycje w kolekcji, w trzech różnych tonacjach kolorystycznych, trzech różnych jakościach tkanin, naprawdę ciekawa zabawa modą – tłumaczy Magdalena Majchrzak-Puczyńska.
Nowa kolekcja przynosi także powiew świeżości i lekkości. Poprzez umiejętne żonglowanie fasonami, kolorami i fakturami można stworzyć idealne stylizacje na wiele okazji.
– Modele są niezwykle kobiece, zwiewne, a jednocześnie wygodne. Ważna jest umiejętność dobierania swoich ubiorów tak, aby za każdym razem pokazać swój charakter. Mocną podstawą kolekcji jest połączenie trzech elementów: prostoty, klasyki i kobiecości – podkreśla Magdalena Majchrzak-Puczyńska.
Podkreśleniem każdej stylizacji mogą być dodatki w postaci grubych korali, oryginalnych pasków i nowoczesnych fasonów torebek
– Od niedawna prowadzimy Fashion Academy, jest to nasza nowa forma komunikacji z klientem. Mówimy o tym, co jest nowe, modne i ciekawe w naszej kolekcji. I rzeczywiście coraz więcej osób tam zagląda, coraz więcej osób czyta, dlatego zamierzamy to kontynuować – dodaje Magdalena Majchrzak-Puczyńska.
Może to Ci się spodoba
Największą ekscytację odczuwam, kiedy przychodzą do nas stałe klientki i chcą po raz kolejny założyć La Manię
Czuję satysfakcję, kiedy kreacje z pracowni La Mania wybierają największe światowe gwiazdy, takie jak Ellie Goulding czy Cindy Crawford, jednak każda klientka jest dla niej tak samo ważna, bez względu na to,
Mąż podpowiada mi, jak mam się ubrać. Czasem biorę sobie te rady do serca
Prezenterka chętnie robi odzieżowe zakupy razem z mężem. Podziwia jego wyczucie stylu i często korzysta z jego porad. Radzi się go nie tylko w sklepie, lecz także przed wyjściem z domu, gdy ma na sobie wybraną
Czy altana zwiększa wartość nieruchomości? Poradnik dla inwestora
Na tle zainteresowania nieruchomościami z dostępem do zieleni, altana ogrodowa zyskuje na znaczeniu jako element zwiększający atrakcyjność działki. Coraz więcej inwestorów rozważa jej budowę nie tylko z myślą o własnej

0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!