Keratyna – suplementy diety dla kobiet na skórę, włosy i paznokcie

Keratyna – suplementy diety dla kobiet na skórę, włosy i paznokcie

Keratyna to rodzaj białka, które jest naturalnie występuje w skórze, włosach i paznokciach i stanowi jeden z głównych składników produktów, jakimi są suplementy diety dla kobiet. To białko dostarcza skórze, włosom i paznokciom struktury i siły, zapewniając im zdrowy wygląd. Jednak wraz z wiekiem, lub w wyniku szkodliwych czynników środowiskowych, ilość keratyny w organizmie może się zmniejszyć, co może powodować słabszą skórę, włosy i paznokcie.

Keratyna – korzyści ze stosowania. Naturalne suplementy diety dla kobiet

Korzyści z suplementów diety dla kobiet z keratyną są ogromne. Włosy i skóra są bardziej nawilżone, gładkie i elastyczne, a paznokcie są mocniejsze i mniej podatne na uszkodzenia. Suplementy diety z keratyną mogą również pomóc ograniczyć rozdwajanie i łamliwość włosów, a także zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry. Ponadto jest bardzo wartościowym składnikiem dla osób regularnie uprawiających aktywność fizyczną. Zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia zakwasów po treningu, zwiększa energię a także przyrost masy mięśniowej.

Suplementy diety dla kobiet z keratyną

Wraz z wiekiem produkcja keratyny w organizmie wyraźnie się osłabia. Na rynku od dawna istnieją skuteczne i naturalne suplementy diety klasu premium dla kobiet, które mogą pomóc w uzupełnieniu zapasów keratyny w organizmie. Suplementy z keratyną są często dostępne w postaci tabletek. Najlepsze produkty zawierają czystą keratynę z jasnej, owczej wełny lub inne składniki, takie jak witaminy i minerały dla kobiet, które pomogą wzmocnić skórę, włosy i paznokcie. Szczególną uwagę warto zwrócić na obecność:

  • ekstrakt z pszczelnika mołdawskiego
  • ekstrakt z owoców pieprzu czarnego
  • witamina A i D
  • cynk i selen

Należy jednak pamiętać, że suplementy diety z keratyną stanowią wsparcie diety, która jest kluczowa w zachowaniu zdrowej skóry, włosów i paznokci.

Keratyna BEST FRIENDS FOREVER – suplement diety dla kobiet od PILLBERRY

Wnioski po przeprowadzeniu badań laboratoryjnych The Scientific World Journal na temat suplementu diety BEST FRIENDS FOREVER od PILLBERRY są następujące:

  • regularnie stosowane naturalnej keratyny znacznie spowalnia proces wypadania włosów. Najlepsze wyniki uzyskuje się po 3 miesięcznej kuracji.
  • wzmocnione pasma są odporniejsze na negatywne działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu rzadziej się łamią.
  • poprawa struktury włosów sprawia, że są one gładkie i lśniące.
  • keratyna jest wchłaniana przez organizm po podaniu doustnym , pomagając w zdrowiu i witalności włosów, skóry i paznokci.

Witaminy i minerały dla kobiet zawarte w BEST FRIENDS FOREVER to gwarancja działania i długotrwałych efektów w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Jest to możliwe dzięki są w 100% naturalnym składnikom, dostarczanym od certyfikowanych dostawców, które nie zostały zmodyfikowane genetycznie (non-GMO), są produkowane w sposób zrównoważony, bez konserwantów, barwników czy sztucznych dodatków. Postaw swoje samopoczucie na pierwszym miejscu i zadbaj o swoje ciało z PILLBERRY!

Previous Współżycie seksualne wiąże się z bólem nawet dla 20 proc. kobiet. U jego podłoża może leżeć stres lub nieprzepracowane traumy
Next Usuwanie ganglionu - ortopedia Wrocław

Może to Ci się spodoba

Zdrowie i Uroda 0 Comments

Nadmierne opalanie coraz częściej prowadzi do nowotworów skóry

Szacuje się, że w Polsce na czerniaka rocznie zapada około 2,5 tys. osób. Większość nowotworów skóry da się wyleczyć, jeśli zostaną one odpowiednio wcześnie zdiagnozowane. Ryzyko zachorowania można zmniejszyć, przede wszystkim

Zdrowie i Uroda 0 Comments

Innowacyjna optyka pozwala zaprojektować indywidualnie dobraną soczewkę optyczną

Łatwość utrzymania, wysoka wytrzymałość i wielofunkcyjność to najważniejsze cechy soczewek okularowych, na które wskazują ich użytkownicy. Na rynku optycznym dostępnych jest wiele nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają zapewnić dobrą jakość widzenia. Nowa

Zdrowie i Uroda 0 Comments

10 proc. mężczyzn cierpi z powodu zaburzeń erekcji. Tylko nieliczni podejmują leczenie

Zaburzenia erekcji to problem, który dotyka ponad 1,5 mln polskich mężczyzn. Jego przyczyną mogą być choroby, takie jak cukrzyca lub miażdżyca, stosowanie niektórych leków lub używek, oraz stres i depresja. Zdecydowana większość

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź