Kamilla Baar, Margaret i Magdalena Cielecka to najlepiej ubrane polskie gwiazdy

Rihanna to zdaniem Basi Richard najlepiej ubrana artystka świata. Stylistce podoba się także wizerunek Jennifer Lawrence, podkreślający radosną osobowość gwiazdy, oraz Anji Rubik, która umiejętnie łączy codzienny styl z wieczorową elegancją. Spośród polskich gwiazd Basia Richard za najlepiej ubrane uznaje Kamillę Baar, Magdalenę Cielecką i Margaret.

Basia Richard od ponad dziesięciu lat pracuje w Hollywood jako stylistka. Współpracowała z takimi gwiazdami jak Selena Gomez, Sarah Hyland, Hillary Duff i Irina Shayk. Polska stylistka uważnie obserwuje styl ubierania największych światowych gwiazd – jej zdaniem najlepiej ubraną artystką jest Rihanna. Podoba jej się także styl niemieckiej aktorki i modelki Diane Kruger.

– Sama się ubiera, dla mnie to jest ważny wyznacznik, ma świetny styl. Blake Lively, która też się sama ubiera, teraz jest w ciąży i też wygląda rewelacyjnie. Nie wiem, jak ona to robi bez stylistki, ale naprawdę ma świetny gust i dobrze się ubiera – mówi Basia Richard agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W piątce najlepiej ubranych gwiazd świata – według Basi Richard – znalazła się także Jennifer Lawrence. Stylistka twierdzi, że gwiazda „Igrzysk śmierci” i „Poradnika pozytywnego myślenia” ma świetne poczucie humoru, które znajduje odzwierciedlenie w jej stylu ubierania.

– Uwielbiam też styl Anji Rubik, która też się sama ubiera, uwielbiam, jak to łączy, ten styl taki codzienny z elegancją wieczorową. To jest moja piątka – mówi Basia Richard.

Spośród polskich gwiazd za najbardziej stylową stylistka uznała Kamillę Baar, która łączy klasyczną elegancję z odrobiną nonszalancji. Zdaniem Basi Richard gwiazda filmu „Vinci” dobrze czuje się w tym, co ma na sobie i nigdy nie sprawia wrażenia przebranej.

– Lubię Margaret, może dlatego, że ona jest bardziej hollywoodzka i lubi fajne połączenia. Czasami może jej to tak dobrze nie wychodzi, czasami to wychodzi rewelacyjnie, ale mi się podoba, że ona robi zupełnie coś innego niż cała reszta – mówi Basia Richard.

Stylistce podoba się również styl Magdaleny Cieleckiej. Jej zdaniem aktorka potrafi świetnie dobrać ubrania do swojej sylwetki.

Previous Polki często chodzą na zakupy z nudów, co kończy się dużą liczbą niepotrzebnych rzeczy
Next Mam pretensję do przyjaciela, który zataił chorobę nowotworową żony

Może to Ci się spodoba

Moda i Styl

4F chce wspierać kolejne dyscypliny sportu. Trwają rozmowy ze związkami sportowymi

Dla producenta odzieży sportowej wspieranie sportu jest pierwszym wyborem – podkreślają przedstawiciele marki 4F, która ubrała polskich olimpijczyków i sponsoruje Polski Związek Lekkiej Atletyki. Wczoraj lekkoatleci, którzy wywalczyli medale w Rio, otrzymali

Moda i Styl

Stylowa kobieta to nie tylko ubranie. To także osobowość

Charyzma i inteligencja to według Katarzyny Sokołowskiej równie istotne wyznaczniki stylu jak modny strój. Jurorka „Top Model” uważa, że stylowa kobieta swobodnie porusza się w modowych trendach, odznacza się jednak również ciekawą

Moda i Styl

Dorota Goldpoint zaprezentowała najnowszą kolekcję na sezon wiosna/lato 2017

Swoją najnowszą kolekcję zatytułowaną „Siła wolności” Dorota Goldpoint dedykuje kobietom aktywnym, które realizują swoje pasje i dzięki temu, że robią w życiu to, co kochają – nie muszą być od nikogo zależne. Z