Hejt jest domeną Polaków. W Europie tak nie hejtują

Blogerka nie czyta komentarzy na swój temat. Twierdzi, że osobowość człowieka i to, co sobą reprezentuje, można ocenić dopiero po jego poznaniu. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że hejt jest wszechobecny, choć jej zdaniem w Polsce przybiera znacznie większe rozmiary niż w innych krajach Europy.

Magdalena Antosiewicz ma 37 lat i jest autorką bloga modowego o nazwie Thirty Fashion. Bloga prowadzi od ponad roku, do świata show-biznesu weszła jednak dopiero wiosną tego roku, gdy zjawiła się na pokazie kolekcji olimpijskiej RIO 2016. Szybko stała się bohaterką artykułów na portalach lifestyle’owych. Blogerka nie ukrywa, że w ciągu tych kilku miesięcy spotkała się nie tylko z pozytywnymi komentarzami na swój temat.

Hejty są wszędzie. Nie lubię o tym mówić, ale tak jest, tak będzie i tak było. Co więcej, wydaje mi się, że w Polsce jest więcej tych hejtów, mam znajomych z Europy i wiem, że w Europie tak nie hejtują, jest to taką domeną Polaków – mówi Magdalena Antosiewicz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Komentarze na jej temat dotyczą przede wszystkim jej wyglądu – urody i sposobu ubierania, a także inteligencji. Pojawiają się także wpisy powątpiewające w płeć blogerki. Ona sama nie rozumie, w jaki sposób można wyrazić tak krytyczne opinie o osobie, której nigdy się nie poznało.

Jak się kogoś pozna, to można o nim powiedzieć parę zdań, a jeżeli się kogoś nie zna, to można wypowiedzieć jak wygląda, ale nie o tym, jakim jest człowiekiem i co sobą reprezentuje – mówi Magdalena Antosiewicz.

Blogerka twierdzi, że spotyka coraz więcej bardzo wartościowych osób, które stały się obiektem internetowego hejtu. Zapewnia też, że nie czyta komentarzy na swój temat.

Komentarzem jest dla mnie to, co ja uważam, co ja sądzę i co ja myślę – mówi Magdalena Antosiewicz.

Blog Thirty Fashion ma blisko 1700 fanów na Facebooku oraz ponad 4700 obserwujących na Instagramie.

Previous Weronika Rosati po raz pierwszy zagra w polskiej komedii romantycznej
Next Nie muszę już pracować. Wykonuję swój zawód, bo sprawia mi to przyjemność

Może to Ci się spodoba

Moda i Styl

Pielęgnacja obuwia w sezonie wakacyjnym – gąbki i pasty, które warto mieć pod ręką

Lato nie zna litości dla butów: piasek z plaży, kurz z górskich szlaków czy nagłe letnie ulewy potrafią w kilka dni pozbawić skórę naturalnego połysku. Dobra wiadomość? Wakacyjny zestaw do

Moda i Styl

Czy wysoka jakość sukienki zawsze oznacza wysoką cenę? Sprawdzamy!

Uważasz, że dobra jakość sukienki musi iść w parze z drastycznie wysoką ceną? Udowodnimy, że wcale nie musi tak być, a Ty z łatwością znajdziesz idealne ubrania w całkowicie przystępnej

Moda i Styl

Nie mam siły ani czasu, żeby chodzić po sklepach. Korzystam z pomocy stylistki

W kwestii kształtowania wizerunku Anna Kalczyńska zdaje się na pomoc stylistki. Twierdzi, że sama nie ma czasu ani ochoty na odzieżowe zakupy przed oficjalnymi imprezami. Zapewnia też, że w przeciwieństwie do wielu