Anna Dereszowska chce nagrać płytę z piosenkami dla dzieci

Aktorka zamierza nagrać swoją trzecią płytę. Tym razem chce, by znalazły się na niej utwory dla najmłodszych słuchaczy. Anna Dereszowska nie wyklucza, że sama napisze tekst do jednej z piosenek. 

Anna Dereszowska twierdzi, że obecnie kariera zawodowa zeszła w jej życiu na drugi plan. Priorytetem jest bowiem rodzina, zwłaszcza dzieci – 7-letnia Lena oraz sześciomiesięczny Maks. Aktorka uważa, że jak na mamę dwójki dzieci i tak bardzo dużo pracuje – gra w serialu „Barwy szczęścia” oraz sześciu spektaklach teatralnych, m.in. „Bożyszczu kobiet”, „Siostruniach” i „Wujaszku Wani”.

Poza tym jest jeszcze jeden projekt teatralny, do którego zostałam zaproszona, ale to są rzeczy, które w tej chwili są na drugim planie, przede wszystkim rodzina – mówi Anna Dereszowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda twierdzi, że ma jeszcze wiele innych pomysłów, a niektóre z nich zaczynają przybierać konkretne kształty. Zamierza m.in. nagrać kolejną płytę, tym razem z repertuarem dla dzieci. Anna Dereszowska wykonywała już piosenki z bajek dla dzieci i twierdzi, że najmłodsi to wyjątkowa publiczność.

Wiem z doświadczenia, że to jest bardzo wymagający i jednocześnie bardzo wdzięczny słuchacz i widz, dlatego z wielką przyjemnością nagram właśnie taką płytę – mówi Anna Dereszowska.

Gwiazda chce nagrać album z autorskim materiałem, a nie coverami znanych dziecięcych przebojów. Nie wyklucza też, że sama napisze tekst do jednego lub dwóch utworów, choć twierdzi, że w tej dziedzinie artystycznej nie czuje się pewnie.

W Polsce jest paru dobrych tekściarzy i jest parę fantastycznych tekstów napisanych, do których warto napisać muzykę, a mam świetną dziewczynę, która pisze fantastyczną muzykę, więc myślę, że po prostu zdam się na specjalistów – mówi Anna Dereszowska.

Aktorka ma już na swoim koncie dwa krążki – „Już nie zapomnisz mnie” oraz „Tango va banque – tanga filmowe” nagraną z zespołem Machina del Tango. Wykonuje także recital „Instrukcja obsługi kobiety”. Nie ukrywa, że w 2016 roku chętnie wróciłaby także na plan filmowy.

– Gdyby pojawiła się jakaś dobra propozycja, to wróciłabym z wielką przyjemnością, ale prawdą jest, że od długiego czasu żadnych ciekawych propozycji nie dostałam i sobie tak po cichutku na taką propozycję czekam – mówi Anna Dereszowska.

Aktorka nie zamierza się jednak pojawiać na dużym ekranie za wszelką cenę. Nie ma też wrażenia przestoju w karierze. Twierdzi, że zawodowo doskonale spełnia się na innych niż filmowe polach, m.in. w teatrze.

Previous Anna Kerth poprowadzi warsztaty w ramach projektu „Sfilmowani”
Next Teresa Lipowska: mam mnóstwo planów zawodowych, choć PESEL daleko już posunięty

Może to Ci się spodoba

Książka i Film 0 Comments

Szanuję wybór córki związany z aktorstwem, ale przestrzegam ją przed tym, co ją czeka

Aktor nie jest pewien, czy ponownie zdecydowałby się na karierę aktorską. Jego zdaniem obecnie, zwłaszcza w Polsce, panują dość trudne warunki dla osób początkujących w tym zawodzie. Wspiera jednak najstarszą córkę w jej decyzji, choć

Książka i Film 0 Comments

W pracy jestem szanowana i traktowana na równi z mężczyznami

Aktorka twierdzi, że nigdy nie doświadczyła dyskryminacji zawodowej ze względu na płeć. Jest traktowana na równi z mężczyznami, co nie oznacza, że rezygnuje z przywilejów kobiecości, jak wchodzenie do pomieszczenia przed mężczyznami. Gwiazda uważa,

Książka i Film 0 Comments

Krystyna Kofta pracuje nad powieścią opartą na własnych doświadczeniach życiowych

W nowej powieści pisarka opowie o trudach życia w PRL-u, głównie problemach z zaopatrzeniem w podstawowe produkty. Czytając swoje dzienniki z tamtego okresu, Kofta zauważa jak bardzo Polska zmieniła się w ciągu minionych trzydziestu lat. Większość

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź