Nie stresuję się podróżowaniem z dzieckiem. Zabieram córkę wszędzie
Modelka nie boi się podróżowania z dzieckiem. Twierdzi, że nie ma problemu, aby zabierać córkę wszędzie, gdzie się wybiera. Podczas tegorocznych wakacji chce pokazać Antoninie morze. Nie będzie to jednak polskie wybrzeże, lecz południe Europy.
Paulina Krupińska twierdzi, że nie należy do grona mam, które stresuje perspektywa podróżowania z dzieckiem. Nie obawia się też potencjalnych problemów, które mogą utrudniać rodzinne wyjazdy. Antonina już jako półroczne niemowlę towarzyszyła swoim rodzicom w zagranicznym wyjeździe.
– W tym temacie jestem raczej odważna i nie mam problemu z tym, żeby zabierać córkę ze sobą wszędzie – mówi Paulina Krupińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Modelka twierdzi, że tym bardziej na wakacyjny wyjazd cała rodzina wybierze się razem.
– Chcę córce w tym roku pierwszy raz pokazać morze – mówi Paulina Krupińska.
Miss Polonia 2012 zapewnia, że uwielbia polskie morze, a bałtyckie plaże uważa za najpiękniejsze. Tegorocznych wakacji nie spędzi jednak na polskim wybrzeżu, wraz z partnerem, Sebastianem Karpiel-Bułecką, zdecydowali się na zagraniczny wyjazd.
– Chcemy mieć trochę intymności i trochę innej przestrzeni, dlatego wyjeżdżamy na południe Europy – mówi Paulina Krupińska.
Może to Ci się spodoba
Staram się nie miewać oczekiwań względem ludzi. To wyklucza poczucie zawodu
Mam szczęście do fantastycznych ludzi – mówi wokalista. Podkreśla, że wśród bliskich przyjaciół ma osoby, które wspierały go także w trudnych czasach studiów. Artysta uważa, że sposobem na uniknięcie zawodu w relacjach z ludźmi jest
Sport uprawiam cały czas. Trzeba się ruszać, całe życie być w formie
Artysta podkreśla, że muzyka i sport to jego dwie największe pasje. Nim zaczął śpiewać, zdobył brązowy medal mistrzostw Polski w zapasach. Teraz mimo wielu koncertów i godzin spędzonych w studio nagrań zawsze stara się
Problem uchodźców może doprowadzić do destrukcji Unii Europejskiej
Prezydent Słupska obawia się, że Unia Europejska może nie poradzić sobie z kryzysem uchodźczym. Jego zdaniem niemożliwe jest zbudowanie wspólnoty bez zrozumienia i poszanowania fundamentalnych praw człowieka. Według niego jednym z tych praw jest

0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!