Kibicowałam Izie Krzan. Ujęła mnie tym, jak się prezentuje na scenie

Modelka twierdzi, że po oddaniu korony Miss Polonia w jej życiu nic się zmieniło. Zdążyła się nią bowiem nacieszyć przez minione 4 lata. Twierdzi też, że od początku kibicowała tegorocznej zwyciężczyni. Jej zdaniem Izabella Krzan ma naturalny talent i jest gotowa do reprezentowania Polski na zagranicznych konkursach.

Finał konkursu Miss Polonia 2016 odbył się 12 listopada. Tego wieczoru Paulina Krupińska oddała koronę i tytuł najpiękniejszej Polki po czterech latach. Sama została koronowana w 2012 roku, od tego czasu jednak z powodu problemów organizacyjnych konkurs Miss Polonia się nie odbywał. Modelka twierdzi, że nie czuje żalu, w ciągu minionych czterech latach zdążyła się bowiem nacieszyć koroną i tytułem aktualnie panującej miss.

Koronę mam w domu dalej swoją, przekazałam symbolicznie nowo wybranej Miss Polonii koronę. Tak naprawdę nic się nie zmieniło w moim życiu od momentu, kiedy już nie jestem aktualnie panującą miss mówi Paulina Krupińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Nową Miss Polonia została Izabella Krzan, pochodząca z Olsztyna modelka i studentka ekonomii. Paulina Krupińska twierdzi, że zwyciężczyni oraz I wicemiss od początku konkursu były jej faworytkami. Obie przyciągały uwagę, byłą Miss Polonia ujęła jednak zwłaszcza Izabella Krzan, która doskonale prezentowała się na scenie.

– To ma potem niesamowite przełożenie na konkurs Miss Universe. Ona jedzie już za dwa miesiące na finał konkursu i nie będzie miała czasu się nauczyć prezencji, to trzeba po prostu mieć i ona to miała mówi Paulina Krupińska.

Gwiazda TVN Style twierdzi, że nowa Miss Polonia już od początku wyborów była gotowa, by reprezentować Polskę na zagranicznych konkursach. Uroda i wdzięk Izabelli Krzan zdobyła uznanie nie tylko jej poprzedniczki i jurorów, lecz także internautów i dziennikarzy. Wielu z nich twierdziło jednak, że to Paulina Krupińska była gwiazdą finału Miss Polonia 2016 i przyćmiła swą urodą wszystkie jego uczestniczki.

– Nie czytałam, tak naprawdę nie śledzę prasy, bo nie mam na to czasu, ale jeżeli tak było, to przepraszam, nie było tego w planach – mówi Paulina Krupińska.

Previous Zanieczyszczenia powietrza i wysoko przetworzona żywność przyczyniają się do rosnącej liczby zachorowań na atopowe zapalenie skóry
Next Projektanci mody widzą potencjał w krakowskim rynku

Może to Ci się spodoba

Gwiazdy 0 Comments

Pierwsze co zrobiłam, jadąc na wakacje, zanim zdążyłam dotknąć piasku i wejść na plażę, było kupienie flaminga

Te wakacje Olga Kalicka spędziła we Włoszech. Najpierw festiwal teatralny w Udine, później kilkudniowe zwiedzanie Rzymu, a na końcu – wypoczynek na półwyspie Monte Argentario. Nietypowym wakacyjnym towarzyszem aktorki był dmuchany

Gwiazdy 0 Comments

W święta nie odmówię sobie pyszności przygotowanych przez mamę

Boże Narodzenie gwiazda spędzi tradycyjnie w rodzinnym domu. Na wigilijną kolację planuje przygotować śledzie – zamierza zaskoczyć rodzinę oryginalnymi sposobami ich przyrządzenia. Nie odmówi też sobie potraw ugotowanych przez jej mamę. Aktorka

Gwiazdy 0 Comments

Nie piję alkoholu, mimo to świetnie się bawię na imprezach

Aktorka potrafi się świetnie bawić bez alkoholu. Na imprezach nie pije drinków, na parkiecie spędza jednak całą noc. Twierdzi, że dzięki temu następnego dnia nie cierpi z powodu kaca i może się zajmować swoim

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź