Życzenia na każdą okazję, czyli kartki internetowe doskonałym wyborem

Życzenia na każdą okazję, czyli kartki internetowe doskonałym wyborem

Nie zawsze mamy możliwość złożyć życzenia osobiście. Dzieje się tak z różnych powodów. Najczęściej jednak dzieli nas zbyt duża odległość. Co zrobić w sytuacji, kiedy zależy nam na złożeniu życzeń danej osobie i pokazaniu jej, że jest dla nas kimś naprawdę ważnym? Rozwiązaniem okazują się być kartki z życzenia. Warto pamiętać, że dzisiaj nie musimy nawet kierować swoich kroków w stronę poczty. 

Co zamiast tradycyjnej kartki?

Alternatywą dla tradycyjnych papierowych kartek wysyłanych zwykłą pocztą są kartki internetowe. Ich popularność jest obecnie ogromna. Co ciekawe, chętnie wybierane są nie tylko przez młodych ludzi. Coraz więcej starszych osób przekonuje się do Internetu, a tym samym takiej formy kartek z życzeniami. W ostatnim czasie najbardziej popularną formą składania pięknych życzeń z różnych okazji są E-kartki, które wciąż nie są składane osobiście, lecz są o wiele lepiej odbierane niż tradycyjny, krótki SMS.

Dlaczego kartki internetowe to dobry wybór?

Kartki internetowe z życzenia mają wiele zalet. Przede wszystkim wyślemy je bez względu na porę dnia i nocy. Jeśli więc okaże się, że z jakiegoś powodu zapomnieliśmy przesłać życzenia bliskiej nam osobie i tradycyjna poczta jest już nieczynna, kartka internetowa przyjdzie nam na ratunek. Nie tylko wyślemy ją błyskawicznie, ale zaledwie po kilku minutach dotrze ona do adresata. To kolejny ogromny plus, który sprawia, że kartki internetowe wybierane są coraz chętniej. Plusem jest także ogromny wybór wzorów. Kartki internetowe to zarówno tradycyjne kartki z motywem kwiatowym, jak i szereg kartek bardzo zabawnych, które w humorem przekażą życzenia od nas.

Czy wysłanie takiej kartki kosztuje?

Decydując się na wysłanie kartki internetowej, nie należy obawiać się kosztów. Większość serwisów dających możliwość wysyłania życzeń w takiej formie nie pobiera od swoich klientów pieniędzy. Kartkę wysyłamy więc zupełnie za darmo.

Czy można wpisać własne życzenia?

Oczywiście! Serwisy z kartkami internetowymi są konstruowane tak, aby osoby tym zainteresowane mogły umieścić na kartce własne życzenia. Ograniczeniem jest jednak na ogół liczba znaków, jaką można na takiej kartce umieścić. Właściciele serwisów dobierają ją jednak tak, aby pozwalała na umieszczenie sensownych życzeń.

Czy taką kartkę można ozdobić?

Okazuje się, że tak. Na większości serwisów mamy do dyspozycji nawet wirtualne znaczki, które „naklejamy” na taką kartkę. Dzięki temu kartka prezentuje się jeszcze lepiej. Nie ma również żadnego problemu z dopasowaniem czcionki do własnych preferencji. Wybrać można również jej kolor.

Kartki internetowe szturmem podbiły serca Polaków. Są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych kartek z życzenia i z pewnością szybko nie znikną z przestrzeni internetowej.

Previous Za dwa tygodnie premiera „Pejzażu z aniołem” Magdaleny Kordel
Next Mój budzik dzwoni teraz o 3.00. Frajda z powiedzenia widzom „dzień dobry” wszystko rekompensuje

Może to Ci się spodoba

Moda i Styl 0 Comments

Nie ma takich ubrań, które zawładnęłyby moją głową. Wyrosłam z tych czasów

Stylistka twierdzi, że wyrosła z fascynacji luksusowymi ubraniami. Uważa, że obecnie nie musi za wszelką cenę mieć markowej odzieży. Do ubrań i dodatków podchodzi raczej z sentymentem – w szafie ma pasek Moschino i złote kolczyki,

Moda i Styl 0 Comments

Show-biznes nigdy nie był moim sposobem na życie

Staram się nie łączyć życia zawodowego z prywatnym – deklaruje modelka. Show-biznesu nigdy nie traktowała jako sposobu na życie, nie uległa więc pokusom, jakie niesie ze sobą praca w modelingu. Odskocznię od stresu związanego z pracą

Moda i Styl 0 Comments

Jako dziecko uwielbiałam przebierać się za grecką boginkę, nimfę lub bohaterki bajek

Blogerka od dziecka zdradzała zainteresowanie modą. Jako mała dziewczynka przebierała się w apaszki swojej mamy, tworząc stylizacje na wzór greckich nimf lub ulubionych bajkowych bohaterek. Tamara Gonzalez Perea zasłynęła w świecie polskiego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!