Wybieramy wyciskarkę do soków

Wybieramy wyciskarkę do soków

Osoby, które planują zakup wyciskarki wolnoobrotowej mogą czuć się trochę zagubione. Obecnie w sprzedaży jest bowiem mnóstwo modeli wyciskarek.

Sprzedawcy proponują nam zarówno wyciskarki poziome, jak i pionowe. Do tego poszczególne modele wyciskarek mogą różnić się między sobą nie tylko nazwą producenta, ale także ceną. Jakie więc urządzenie wybrać, aby efektywnie wyciskało sok i służyło nam jak najdłużej? W naszym artykule pokażemy Wam kilka wolnoobrotowych wyciskarek należących do poszczególnych grup. Porównamy ich zalety i wady. W pierwszej chwili może się wydawać, że zakup wyciskarki wolnoobrotowej to nic trudnego.

Wystarczy kilka minut, aby podjąć decyzję. W rzeczywistości jednak nie jest to takie proste. Producenci proponują nam te urządzenia w wersji poziomej i pionowej. Każde z tych urządzeń przeznaczone jest do wyciskania soku z trochę innych produktów. Jedno jednak je łączy. Współczesne wyciskarki są nowoczesne, bez trudu poradzą sobie z wieloma bardzo różnymi zadaniami. Korzystając z wyciskarki możemy przygotować dla siebie i swojej rodziny nie tylko świeży sok z owoców czy warzyw, ale także przygotować posiłki dla niemowlaka, przyrządzić zupę krem, lody, zmielić mięso, a nawet zagnieść i rozwałkować makaron.

Wybierając się do sklepu z myślą o zakupie wolnoobrotowej wyciskarki musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, z jakich funkcji będziemy na pewno korzystać. Jeżeli mamy już urządzenie do mielenia mięsa czy do robienia domowego makaronu, wyciskarka wolnoobrotowa z takimi funkcjami nie jest nam potrzebna. Ale jeśli zależy nam na wielofunkcyjnym urządzeniu, z którego funkcji będziemy korzystali na co dzień, śmiało możemy kupić wolnoobrotową wyciskarką z mnóstwem dodatkowych funkcji i o większej liczbie nakładek. Świeży i zdrowy sok z wolnoobrotowej wyciskarki Wypicie szklanki świeżo wyciśniętego soku jest najszybszym sposobem na to, aby nasz organizm otrzymał wszystkie niezbędne mu składniki odżywcze. Sok to najlepiej przyswajalna postać witamin i minerałów, które zawarte są w owocach i warzywach.

Zobacz więcej na  http://centrumwitalnosci.pl  >>

Świeżo wyciskane soki mogą bez obaw pić nawet osoby, które mają problemy z układem trawiennym. Wyciskany w domu sok przy pomocy wyciskarki wolnoobrotowej to znakomite rozwiązanie również dla osób, które stosują diety oczyszczające organizm z toksyn. Wiele osób cierpiących na różnego rodzaju schorzenie chętnie stosuje obecnie dietę Gersona. Jej podstawą są świeże soki. W świeżo wyciśniętych sokach jest duża ilość witamin. Jakie to są witaminy w dużej mierze zależy od rodzaju warzyw i owoców użytych do przygotowania soku. Oprócz witamin A, C, E i witamin z grupy B w sokach są także pektyny oraz błonnik.

Jak pracuje wyciskarka wolnoobrotowa?

W wyciskarce wolnoobrotowej sok jest wyciskany z owoców i warzyw dzięki zastosowaniu wałka ślimakowego i sita. Wałek ślimakowy wykonuje wolniejsze obroty, dzięki temu możliwe jest uzyskanie soku, który zawiera bogactwo witamin i minerałów, pektyn i błonnika. Sok z wyciskarki wolnoobrotowej może przechować w lodówce do 72 godzin.

Previous Naturalny botoks - opuncja figowa
Next Pierzga pszczela

Może to Ci się spodoba

Zdrowie i Uroda 0 Comments

Polacy czas wolny nadal spędzają na kanapach. Brak ruchu jest czwartą przyczyną zgonów na świecie

Raz w miesiącu aktywność fizyczną podejmuje 64 proc. Polaków – wynika z badania MultiSport Index 2019. Jesteśmy nadal jednym z najmniej aktywnych społeczeństw w Unii Europejskiej. Prawie połowa z nas spędza w pozycji siedzącej ponad 5

Zdrowie i Uroda 0 Comments

Nowotwory zabijają co roku 100 tys. osób

W Polsce brakuje strategicznego planu walki z chorobami nowotworowymi – podkreślają eksperci. Oprócz dostępu do najskuteczniejszych leków powinien on zakładać kompleksową opiekę nad pacjentem, sprawowaną od momentu diagnozy aż do zakończenia rehabilitacji.

Zdrowie i Uroda 0 Comments

Profilaktyka nowotworowa kobiet w Polsce mało skuteczna

Narodowy program profilaktyki nowotworowej nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Na raka szyjki macicy wciąż umiera dwa razy więcej kobiet niż w większości innych wysokorozwiniętych krajów Europy. Badaniami profilaktycznymi objętych jest zaledwie 44 proc.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź