Rozstępy? Blizny? Puszyste oczy? Cellulit? Trudny do zjedzenia tłuszcz? Karboksyterapia może być odpowiedzią

Rozstępy? Blizny? Puszyste oczy? Cellulit? Trudny do zjedzenia tłuszcz? Karboksyterapia może być odpowiedzią

Jedną z naszych stałych misji jest odkrywanie najnowszych innowacji. Nieustannie przeczesujemy świat w poszukiwaniu najbardziej zaawansowanych technologii i skutecznych zabiegów.

To może być wyczerpująca praca, ale jest bardzo ekscytująca i satysfakcjonująca.

Jednym z naszych najnowszych dodatków do klinik, którym jesteśmy naprawdę zachwyceni, jest karboksyterapia. Jest to niechirurgiczny zabieg, w którym wykorzystuje się dwutlenek węgla, aby zasadniczo zmusić skórę i ciało do samodzielnej naprawy, w przypadkach, w których istnieje problem związany ze złym krążeniem krwi. Jest to uniwersalny zabieg, który może zregenerować skórę i zmniejszyć widoczność rozstępów i blizn, na przykład. Jest to jednak również wyjątkowe narzędzie do redukcji tkanki tłuszczowej, pomagające w walce z trudnymi wcześniej do opanowania problemami, takimi jak cellulit, miejscowe kieszenie tłuszczowe (np. wokół bioder), opuchnięte oczy, a nawet podwójne podbródki. Może być również wykorzystywane do stymulowania wzrostu włosów w programach wypadania włosów.

Chociaż sama karboksyterapia jako koncepcja i praktyka istnieje od wielu lat, techniki te poczyniły wielkie postępy. Specjalna maszyna jest zdolna do osiągnięcia niespotykanego dotąd poziomu precyzji, z ustawieniami, które są specjalnie dostosowane do szerokiego zakresu dolegliwości w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Brzmi imponująco. Więc jak to działa?

Bez względu na obszar, który leczysz, koncepcja jest taka sama. Karboksyterapia opiera się na tym, jak nasze ciała wykorzystują tlen do funkcjonowania.

Kiedy wdychamy powietrze, nasze komórki krwi dostarczają tlen do tkanek naszego organizmu, jednocześnie wydalając dwutlenek węgla. Niestety, wraz z wiekiem, mniej tlenu jest pompowane, co oznacza, że zdolność naszej skóry do samodzielnej naprawy spada.

Poprzez wstrzykiwanie kontrolowanych podmuchów dwutlenku węgla w problematyczne części, np. pod oczy, twój mózg wpada w panikę. W odpowiedzi, mózg wysyła krew do miejsca docelowego, natychmiast dostarczając składniki odżywcze i tlen. Nowa produkcja kolagenu jest stymulowana i z czasem skóra staje się bardziej napięta, świeższa i gładsza.

Rozstępy i blizny są redukowane przy użyciu tej metody. Utracone kontury można przywrócić twarzy, sprawiając wrażenie odmłodzonej. Zmęczone oczy zostaną ożywione, a ciemne plamy znikną, zastąpione bardziej naturalnym kolorem. Jeśli chodzi o włosy, poprawia się krążenie krwi w skórze głowy, a tlen i substancje odżywcze są dostarczane do mieszków włosowych.

Powiedz „nie” cellulitowi…

Jednak zabieg ten działa również na likwidację uciążliwych kieszeni tłuszczu – w tym, tak, cellulitu! W przypadku tych zabiegów antytłuszczowych do niepożądanych komórek tłuszczowych wstrzykiwany jest dwutlenek węgla, który powoduje ich rozszerzanie, pękanie i rozpuszczanie. Może to pomóc stonować takie miejsca, jak żołądek, biodra czy uda, a także wyeliminować podwójne podbródki. Proces ten jest całkowicie bezpieczny i mniej inwazyjny niż operacje takie jak liposukcja.

Tak więc, jak można mieć nadzieję, karboksyterapia jest bezpieczną, wszechstronną terapią o szerokim zakresie korzyści i zastosowań. Nie ma też żadnych rygorów ani ryzyka wystąpienia efektów ubocznych związanych z operacjami.

Więcej na http://switchadventure.pl/

Previous Ciąża i koronaawirus
Next iCamp.pl – nowy portal społecznościowy łączący fanów caravaningu

Może to Ci się spodoba

Zdrowie i Uroda 0 Comments

Test na obecność wirusa HIV najlepiej wykonać po 12 tygodniach od potencjalnego momentu zakażenia

Szacuje się, że w Polsce 70 proc. osób, które są nosicielami wirusa HIV żyje w nieświadomości. Wiele z nich dowiaduje się o zarażeniu wirusem za późno, gdy AIDS jest już w zaawansowanym stadium. Dlatego nie warto

Zdrowie i Uroda 0 Comments

Komórki macierzyste z poroża jelenia przyspieszają gojenie ran, odmładzają skórę i leczą stany zapalne

Komórki macierzyste z poroża jelenia mogą zrewolucjonizować medycynę i kosmetologię. Odznaczają się one niespotykanymi właściwościami regeneracyjnymi, które można wykorzystać m.in. do leczenia oparzeń, stymulacji porostu włosów oraz regeneracji rogówki oka. Na rynku są

Zdrowie i Uroda 0 Comments

Nowoczesne metody redukowania tkanki tłuszczowej pozwalają stracić nawet 10 cm w obwodzie talii

Najnowsze metody modelowania sylwetki pozwalają redukować nawet głęboko położoną tkankę tłuszczową. Podczas zabiegów wykorzystywane jest pole prądu wysokiej częstotliwości, które prowadzi do podgrzania i likwidacji komórek tłuszczowych. Po serii obejmującej około

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź