Najlepsze thrillery 2018 roku

Najlepsze thrillery 2018 roku

Thriller to bardzo ciekawy gatunek filmowy. Możemy tutaj znaleźć tytuł przypominające bardziej horror jednak pozbawione elementów nadprzyrodzonych, jak również filmy przypominające bardziej filmy akcji. Gatunek ten zawsze dostarcza widzom dreszczyk emocji, przez co właśnie jest tak lubiany na całym świecie. Dodatkowo bardziej odważne sceny, na jakie mogą sobie pozwolić twórcy thrillerów sprawiają, że często mamy tutaj do czynienia z produkcjami wstrząsającymi czy też kontrowersyjnymi. Jeżeli jesteś więc fanem tego gatunku, sprawdź poniższą listę filmów z gatunku thriller z roku 2018.

Najlepsze thrillery 2018 roku

  1. Kartoteka 64 – film w reżyserii Christoffera Boe. Robotnicy remontujący starą kopenhaską kamienicę dokonują przerażającego odkrycia. W pomieszczeniu ukrytym za ścianą jednego z mieszkań znajdują trzy zmumifikowane ciała.
  2.  Źle się dzieje w El Royale – Akcja filmu rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w roku 1969. Do podupadłego kurortu El Royale przyjeżdża kilkoro nieznajomych. W na wpół zrujnowanym hotelu, przez który przebiega granica Kalifornii i Nevady, meldują się ksiądz Daniel Flynn, sprzedawca odkurzaczy Seymour, piosenkarka Darlene oraz hippiska na bakier z prawem Emily i jej siostra Rose . Gośćmi zajmuje się jedyny dziwaczny pracownik hotelu. Wkrótce dołącza do nich tajemniczy mężczyzna Billy Lee. Tylko jedna z tych osób jest tym, za kogo się podaje. Tej nocy każdy w hotelu El Royale będzie miał szansę na odkupienie, zanim rozpęta się piekło.
  3. Fatamorgana – Dzięki anomalii w czasoprzestrzeni Vera ratuje życie chłopca przed 25 laty, ale traci przez to własną córkę. Teraz robi wszystko, by ją odzyskać.
  4. Czerwona jaskółka – Ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. Dominika Egorova zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash, agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw.
    Jeżeli chcesz przeczytać więcej na temat tego tytułu, zajrzyj tutaj: https://kino.pinbook.pl/thriller/czerwona-jaskolka-online
  5. Winni – Dyspozytor linii 112 odbiera telefon od porwanej kobiety. Połączenie zostaje przerwane i zaczyna się walka z czasem, by odnaleźć dzwoniącą oraz jej porywacza.
Previous Ćwiczenia poprawiające wzrok
Next Wspominamy CSI: Kryminalne zagadki

Może to Ci się spodoba

Książka i Film 0 Comments

Weronika Rosati udzieliła głosu księżniczce Dżasminie w nowej filmowej historii o Aladynie

Jesień tego roku będzie należeć do Weroniki Rosati. Pod koniec sierpnia do kin wejdzie francuska komedia, w której polska gwiazda użyczyła głosu głównej bohaterce. Od listopada będzie można oglądać aktorkę w polskiej

Książka i Film 0 Comments

Ulubione postacie z dziecięcych bajek

Zastanawiasz się, jak sprawić przyjemność swojemu dziecku? Zwróć uwagę na to, czy się interesuje! Maluchy bardzo ufają bajkowym postaciom, których losy śledzą w telewizji, filmach, grach czy książkach. Czerpiąc z

Książka i Film 0 Comments

Mam więcej ciekawej pracy w Szwecji

Szwedzcy filmowcy mają lepsze warunki socjalne – twierdzi aktorka. Chronią ich związki zawodowe, które czuwają nad przestrzeganiem ośmiogodzinnego dnia pracy i respektowaniem warunków finansowych. Gwiazda „Na wspólnej” podkreśla też, że jako dojrzała kobieta

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź