Najlepsze thrillery 2018 roku

Najlepsze thrillery 2018 roku

Thriller to bardzo ciekawy gatunek filmowy. Możemy tutaj znaleźć tytuł przypominające bardziej horror jednak pozbawione elementów nadprzyrodzonych, jak również filmy przypominające bardziej filmy akcji. Gatunek ten zawsze dostarcza widzom dreszczyk emocji, przez co właśnie jest tak lubiany na całym świecie. Dodatkowo bardziej odważne sceny, na jakie mogą sobie pozwolić twórcy thrillerów sprawiają, że często mamy tutaj do czynienia z produkcjami wstrząsającymi czy też kontrowersyjnymi. Jeżeli jesteś więc fanem tego gatunku, sprawdź poniższą listę filmów z gatunku thriller z roku 2018.

Najlepsze thrillery 2018 roku

  1. Kartoteka 64 – film w reżyserii Christoffera Boe. Robotnicy remontujący starą kopenhaską kamienicę dokonują przerażającego odkrycia. W pomieszczeniu ukrytym za ścianą jednego z mieszkań znajdują trzy zmumifikowane ciała.
  2.  Źle się dzieje w El Royale – Akcja filmu rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w roku 1969. Do podupadłego kurortu El Royale przyjeżdża kilkoro nieznajomych. W na wpół zrujnowanym hotelu, przez który przebiega granica Kalifornii i Nevady, meldują się ksiądz Daniel Flynn, sprzedawca odkurzaczy Seymour, piosenkarka Darlene oraz hippiska na bakier z prawem Emily i jej siostra Rose . Gośćmi zajmuje się jedyny dziwaczny pracownik hotelu. Wkrótce dołącza do nich tajemniczy mężczyzna Billy Lee. Tylko jedna z tych osób jest tym, za kogo się podaje. Tej nocy każdy w hotelu El Royale będzie miał szansę na odkupienie, zanim rozpęta się piekło.
  3. Fatamorgana – Dzięki anomalii w czasoprzestrzeni Vera ratuje życie chłopca przed 25 laty, ale traci przez to własną córkę. Teraz robi wszystko, by ją odzyskać.
  4. Czerwona jaskółka – Ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. Dominika Egorova zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash, agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw.
    Jeżeli chcesz przeczytać więcej na temat tego tytułu, zajrzyj tutaj: https://kino.pinbook.pl/thriller/czerwona-jaskolka-online
  5. Winni – Dyspozytor linii 112 odbiera telefon od porwanej kobiety. Połączenie zostaje przerwane i zaczyna się walka z czasem, by odnaleźć dzwoniącą oraz jej porywacza.
Previous Ćwiczenia poprawiające wzrok
Next Wspominamy CSI: Kryminalne zagadki

Może to Ci się spodoba

Książka i Film 0 Comments

Zrobiliśmy świetną tragikomedię. Takiej formy nie ma na polskim rynku serialowym

W nowej wersji hitu TVN-u główny bohater pozostaje ten sam. Darek Jankowski – w tej roli Tomasz Karolak, choć jest nieco starszy, to wciąż ma takie samo podejście do życia. Tyle,

Książka i Film 0 Comments

Rekordowe wyniki popularnej produkcji Netfliksa

Zasięg serialu „Stranger Things” przekroczył 208 mln, co oznacza, że statystyczny internauta mógł się zetknąć z tematem sześć razy – wynika z analizy Instytutu Monitorowania Mediów. Tylko w dniu premiery 3. sezonu w social mediach

Książka i Film 0 Comments

Doktor Zosia jest gdzieś w przestrzeni kosmicznej i można do niej zadzwonić

Aktorka nie planuje powrotu na plan serialu „Na dobre i na złe”. Twierdzi, że obrała obecnie zupełnie inną drogę zawodową. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości zmieni zdanie i ponownie wcieli się w rolę dr

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź