Najlepsze seriale dokumentalne na Netflix

Najlepsze seriale dokumentalne na Netflix

Chciałbyś odpocząć przed telewizorem, ale nie chcesz, aby był to czas stracony? Seriale dokumentalne to świetny pomysł na spędzenie wieczoru i nie marnowanie przy tym czasu. Większość osób omija te pozycje szerokim łukiem, a szkoda bo można się z nich wiele nauczyć.

Netflix to najpopularniejsza i największa platforma VOD na świecie. Jej największym konkurentem jest HBO GO. Obie platformy za niewielką opłatą udostępniają swoją bibliotekę  filmów i seriali, która jest tak naprawdę nieograniczona. Opłata za dostęp do filmów jest pobierana miesięcznie. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tego rozwiązania możesz skorzystać z bezpłatnego miesiąca próbnego. Codziennie na Netflix pojawiają się nowe ciekawe filmy oraz seriale. Wiele z nich zostały wyprodukowane na zlecenie Netflix i są dostępne jedynie w tym miejscu. Często już chwilę po premierze stają się światowymi hitami, o których rozmawia się na co dzień. Poniżej znajdziesz listę najciekawszych i najbardziej zapadających w pamięć seriali dokumentalnych dostępnych na Netflix.

Najciekawsze seriale dokumentalne dostępne na Netflix

Naszą pierwszą propozycją jest serial dokumentalny o tytule “Making a Murderer”. Serial opisuje historię Stevena Avery’ego, który został niesłusznie skazany za gwałt i odsiedział w więzieniu aż osiemnaście lat za niewinność. Gdy skończył odsiadkę postanowił wytoczyć proces przeciwko hrabstwu Manitowoc. Zażądał odszkodowania w kwocie dwóch milionów dolarów za niesłuszne oskarżenia. Niedługo potem ten sam człowiek zostaje oskarżony o zamordowanie fotografki, której auto zostało znalezione niedaleko miejsca zamieszkania niesłusznie oskarżonego. Podczas trwania sprawy zostaje ujawnione wiele ciekawych faktów. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak skończyła się ta sprawa koniecznie obejrzyj ten serial. Na Netflix dostępny jest już także jego drugi sezon.

Naszą kolejną propozycją jest serial “Schody”. Polecamy go osobom o mocnych nerwach. Dokument ten trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Jest to historia pisarza i byłego żołnierza, który znalazł nieprzytomną żonę po powrocie do domu. Od razu zadzwonił po pogotowie. Mężczyzna został oskarżony o morderstwo żony.

Ostatnia propozycja to serial “Nasza planeta”. Jest to wielokrotnie nagradzany serial ukazujący cuda natury. Znajdziemy tam widowiskowe ujęcia rzadko spotykanych zwierząt, a także gorzkie refleksje na temat tego, jaki wpływ mają ludzie na ich siedliska oraz inne gatunki zamieszkujące naszą planetę. Więcej na temat tego serialu znajdziesz tutaj: https://kino.pinbook.pl/dokument/nasz-planeta-online

Previous Najlepsze seriale kryminalne na HBO GO
Next Tanie, markowe buty - to jest możliwe!

Może to Ci się spodoba

Książka i Film 0 Comments

Marzę o zagraniu w wielkiej produkcji

Aktorka przygotowuje się do premiery w warszawskim Teatrze Studio oraz pracy na planie 2. sezonu serialu „Na noże”. Wiosną planowana jest także premiera filmu „Śpij kochanie”, w którym zagrała u boku Andrzeja Chyry.

Książka i Film 0 Comments

Joanna Opiat-Bojarska pracuje nad swoją jedenastą książką

Półtora miesiąca po wydaniu „Bestsellera” Joanna Opiat-Bojarska pracuje nad swoją kolejną książką. Na publikację czeka także kontynuacja wydanej na początku roku „Gry pozorów”. Autorka ponownie podejmuje w niej problem amnezji, a

Książka i Film 0 Comments

Marzę o roli, która inspirowałaby młode dziewczyny, jak niegdyś film „Dirty Dancing”

Zdaniem Edyty Herbuś coraz więcej osób docenia jej talent aktorski. Nie ukrywa jednak, że długo miała wrażenie, że jako aktorka ma bardziej pod górę niż inni. Przełomem był dla niej ubiegły rok

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź