Moda nie jest sensem życia, ale jest fantastycznym narzędziem, aby przez to życie iść

Ubiór mówi kim jesteś, zanim się odezwiesz – twierdzi blogerka. Jej zdaniem styl powinien wyrażać osobowość, a nie być celem samym w sobie. Autorka bloga Macademian Girl jest przekonana, że świetny wygląd mogą osiągnąć zarówno szczupłe kobiety, jak i te noszące większe rozmiary.

Tamara Gonzalez Perea znana jest z zamiłowania do oryginalnych, niezwykle barwnych stylizacji. Blogerka nie boi się odważnych połączeń kolorystycznych, które zdobyły jej miano rajskiego ptaka polskiej blogosfery modowej. Twierdzi, że poprzez strój wyraża swoją barwną, artystyczną osobowość, do tego bowiem, jej zdaniem, służy moda.

– Ubiór jest powiedzeniem, kim jesteś, zanim się odezwiesz, i tak też mawia słynna stylistka gwiazd Rachel Zoe, ona jest dla mnie fantastycznym przykładem kobiety, która ubiorem wyraża całą siebie  mówi Tamara Gonzalez Perea agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Autorka bloga Macademian Girl uważa modę za przedłużenie osobowości. W jej przekonaniu ubiór ma pomagać kobiecie pewniej iść przez życie i łatwiej zdobywać cele, które sobie wyznaczyła. Modny styl nie powinien być natomiast celem samym w sobie.

– Moda nie jest sensem życia, ale moda jest fantastycznym narzędziem, aby przez to życie iść – mówi blogerka.

Blogerka jest przekonana, że świetnie wyglądać może każda kobieta, styl nie zależy bowiem od rozmiaru noszonych ubrań. Nie wszyscy styliści chętnie podejmują się jednak pracy z paniami plus size. Za umiejętność ubierania kobiet w każdym rozmiarze Tamara Gonzalez Perea ceni kostiumografkę i stylistkę Annę Męczyńską.

– W tej chwili szczególnie bliski jest mi temat kobiet plus size, zawsze na blogu dla takich kobiet staramy się tworzyć treści i to w Ani cenię, bo mało kto podejmuje próbę ubrania kobiet większych niż rozmiar od XS do M, i to jest fantastyczne – mówi blogerka.

Autorka bloga Macademian Girl była gościem imprezy promocyjnej książki „Figura jak z ekranu”, której autorką jest Anna Męczyńska.

Previous Milion Polaków choruje na łuszczycę
Next Miałam dosyć swojego starego wizerunku. Byłam nim znudzona

Może to Ci się spodoba

Moda i Styl 0 Comments

Teraz wszystko jest modne i wszystko można ze sobą łączyć

Aktorka ufa swojemu modowemu gustowi, a z pomocy stylistów korzysta sporadycznie. By w każdej sytuacji czuć się komfortowo, najczęściej wybiera proste, skromne i wygodne stylizacje. Do ich skomponowania używa klasycznych elementów garderoby, które

Moda i Styl 0 Comments

Mąż podpowiada mi, jak mam się ubrać. Czasem biorę sobie te rady do serca

Prezenterka chętnie robi odzieżowe zakupy razem z mężem. Podziwia jego wyczucie stylu i często korzysta z jego porad. Radzi się go nie tylko w sklepie, lecz także przed wyjściem z domu, gdy ma na sobie wybraną

Moda i Styl 0 Comments

Jak taniej kupować kosmetyki – 7 skutecznych trików

Najważniejsze jest to, aby zadbać o swoją urodę, ale jednocześnie nie wydawać prawdziwej fortuny. Czy to jest w ogóle możliwe? Na rynku znajdziemy wiele kosmetyków, które są wysokiej jakości, a

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!