Implanty zębów

Implanty zębów

Odbudowa zębów na implantach jest obecnie najpopularniejszą opcją protetyczną. Pomimo znacznych kosztów implantacji procedura przewyższa klasyczne metody.

Estetyka i naturalność

Implanty całkowicie kompensują utracone zęby, skutecznie wykonują funkcję żucia. Korony wyglądają estetycznie, nie każdy specjalista może je odróżnić od naturalnych zębów. Te cechy są jednymi z głównych zalet implantów dentystycznych. Korony na implantach wyglądają i działają jak ich naturalne zęby. Nikt nawet nie zgadnie, że NIE masz własnych zębów! Implanty dentystyczne zapewniają piękny uśmiech i pewność siebie. Możesz się uśmiechać, śmiać, całować, jeść i pić bez wahania. Żyj pełnią życia! Korony na implantach są nie tylko piękne i wygodne, ale także niezbędne do przywrócenia bardzo ważnych funkcji fizjologicznych! Nie musisz zmieniać diety po zainstalowaniu implantów. Są identyczne z naturalnymi zębami, co oznacza, że możesz cieszyć się ulubionymi potrawami bez żadnych ograniczeń. Wybierając implanty dentystyczne, możesz być pewien, że twoje słownictwo i ton pozostaną takie same, a nawet poprawią się, ponieważ implanty dentystyczne nie spowodują niedogodności w mowie.

Więcej o rodzajach implantów dowiesz się na delasens.pl >>

Niezawodność i bezpieczeństwo

Do produkcji implantów stosuje się tytan – bardzo trwały i absolutnie bezpieczny materiał, który ma kilka zalet:

  1. A) Tytan ma wysoką zgodność biologiczną z tkankami ludzkiego ciała.
  2. B) Tytan nie wchodzi w reakcje chemiczne, dlatego po wszczepieniu zębów wyklucza się podrażnienia, które często występują w protezach ruchomych,
  3. C) Tytan nie podlega korozji, dlatego jest bardzo wytrzymały i niezawodny.

Aby zainstalować implant, nie musisz szlifować sąsiednich zębów, jak ma to miejsce w przypadku instalacji mostka dentystycznego, ponieważ implant zastępuje sam korzeń zęba. Przy długim braku zębów w jamie ustnej dochodzi do atrofii tkanki kostnej szczęki, co prowadzi do deformacji kształtu twarzy, zniekształcenia linii warg, w jamie ustnej pojawiają się liczne zmarszczki. Implanty pozwalają uniknąć tych problemów i przywrócić piękny kształt twarzy. Będziesz wyglądać, jakbyś miał wszystkie „zęby”. Implanty dentystyczne będą ci służyć przez co najmniej 10 lat, a najprawdopodobniej dłużej. Na wszystkie implanty oferowana jest również gwarancja producenta od 5 lat dożywotniej gwarancji. Po instalacji nie poczujesz implantów w ustach. Brak jest też nieprzyjemnych wrażeń, jak to się dzieje w przypadku nieudanego montażu protez. Instalacja implantów nie wymaga wiele przyzwyczajenia. Do czasu zainstalowania zęba możesz żyć tak samo, jak wcześniej, nie zauważając obecności implantu: mów, jedz, śmiej się. Bez niedogodności i kompleksów.

Korony implantów muszą być czyszczone tak jak ich naturalne zęby. W porównaniu z czyszczeniem protez nie są wymagane żadne specjalne sztuczki i długie procedury. Implanty dentystyczne nie ślizgają się i nie pękają w najbardziej nieodpowiednim momencie. Więc nie musisz bać się krępujących sytuacji. Żyj intensywnym życiem i nie odmawiaj sobie niczego. Instalacja implantów przebiega bezproblemowo w 95–98% przypadków. Nawet jeśli implant nie zapuści korzenia przy pierwszej próbie z powodu jakiejś choroby, z powodzeniem zastępuje się go przy drugiej próbie.

Previous Wyjątkowe kosmetyki wegańskie - dlaczego warto sie nimi zainteresować?
Next Prowadzenie fanpage na FB. Czy warto zlecić to profesjonalistom?

Może to Ci się spodoba

Zdrowie i Uroda 0 Comments

Zalety soku z kiszonej kapusty

Kapusta kiszona jest bardzo ceniona za zdolność do utrzymywania najważniejszej i niezbędnej dla organizmu witaminy C. Ta długowieczność witaminy C związana jest z faktem, że występuje ona nie tylko w

Zdrowie i Uroda 0 Comments

Czym jest chirurgia stomatologiczna?

Większość pacjentów w klinikach dentystycznych uważa, że głównym zadaniem dentysty-chirurga jest usunięcie zęba. To nie do końca prawda.  Konieczność ekstrakcji zęba powstaje w przypadkach, w których podjęte leczenie jest nieskuteczne.

Zdrowie i Uroda 0 Comments

Kultowa marka wegańskich kosmetyków do makijażu Kat Von D od września w Polsce

Fioletowe powieki i zielone usta – intensywne, niecodzienne kolory makijażu pozwalają na odważne wyrażanie własnego stylu i osobowości. Mocno napigmentowane kosmetyki do makijażu, zapewniające jego trwałość przez wiele godzin to znak rozpoznawczy amerykańskiej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź